Gospodarka » Bezpieczeństwo

BizTech Konsulting SA został autoryzowanym integratorem rozwiązań ATEN

BizTech Konsulting SA został autoryzowanym integratorem rozwiązań ATEN
Zobacz więcej zdjęć »
BizTech Konsulting SA uzyskała status autoryzowanego integratora innowacyjnych rozwiązań firmy ATEN, służących do zapewnienia stabilnej i bezpiecznej łączności oraz dostępu i współdzielenia zasobów. Odbiorcami są klienci prywatni, SOHO (małe i domowe biura) oraz średnie i duże przedsiębiorstwa.

Firma BizTech Konsulting SA rozpoczęła współpracę z firmą ATEN, która jest znanym twórcą innowacyjnych rozwiązań zapewniających komunikację, bezpieczne i wydajne udostępnianie informacji w dowolnym miejscu oraz czasie. W ramach partnerstwa, BizTech będzie integratorem IT, zajmującym się sprzedażą sprzętu i instalacjami rozwiązań ATEN.

BizTech specjalizuje się w jak najszerzej rozumianym informatycznym wsparciu codziennej działalności swoich Klientów, zagwarantowaniu im ciągłości i bezpieczeństwa dostępu do zasobów firmowych. Rozwiązania i sprzęt ATEN doskonale uelastyczniają nasze możliwości dostosowywania się do stale rosnących wymagań Klientów” – mówi Andrzej Snopek, Specjalista ds. Sprzedaży IT w BizTech Konsulting SA. „Niezwykle istotny jest fakt, iż rozwiązania te mogą być  stosowane w firmach różnej wielkości oraz zapewniać oszczędność energii i umożliwiać zdalne zarządzanie jej zużyciem.”

Firma ATEN, założona w roku 1979, specjalizuje się w rozwiązaniach do łączności i zarządzania oraz technologiach dostępu i współdzielenia zasobów. Wszystkie produkty i usługi tej firmy zgromadzone są pod jedną marką ATEN, która jest synonimem wydajności i stałej, wysokiej jakości usług. Marka ATEN obejmuje nowatorskie rozwiązania do łączności, profesjonalnych zastosowań audio-wideo, oraz instalacji ekologicznych. Jej odbiorcami są zarówno klienci prywatni, jak i firmy SOHO (małe i domowe biura), firmy średniej wielkości (SMB) oraz duże przedsiębiorstwa. Rozwiązania dla małych firm (SOHO i SMB) to kablowe KVM, urządzenia biurkowe KVM oraz konsole KVM LCD. Rozwiązania korporacyjne to m.in. urządzenia w technologii Over IP, umożliwiające wydajne zarządzanie infrastrukturą IT z dowolnego miejsca na świecie. Seria profesjonalnych produktów audio-wideo obejmuje rozwiązania do zastosowań domowych i profesjonalnych w firmach, placówkach edukacyjnych i zdrowotnych, sklepach oraz kinach domowych. Wprowadzona niedawno linia Green Energy obejmuje rozwiązania zapewniające oszczędność energii – m.in. inteligentne moduły zasilające PDU z działającymi w czasie rzeczywistym lokalnymi i zdalnymi wskaźnikami zarządzania energią i wydajności.

Więcej na stronie: www.biztech.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »