Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Biżuteria jako prezent na Dzień Matki

Biżuteria jako prezent na Dzień Matki
Zobacz więcej zdjęć »
Wybór odpowiedniego prezentu, niejednej osobie i to nie raz, sprawił wiele problemów. Warto w takiej sytuacji wybrać jeden z prezentów uniwersalnych, czyli takich, które ucieszą każdego i będą odpowiednie niemal przy każdej okazji.

Takim prezentem jest biżuteria, co nie oznacza, że nie może ona być oryginalna. Wręcz przeciwnie. Jeśli obdarowywaną osobą ma być żona, mama czy przyjaciółka lubiąca oryginalny styl i unikalne dodatki do ubrań, możemy ją zaskoczyć ręcznie robioną biżuterią. Największą jej zaletą jest fakt, że zazwyczaj jest robiona w pojedynczych egzemplarzach, co zapewnia jej niepowtarzalność. Takich błyskotek do wyboru mamy całkiem sporo, a jeśli nasz wybór padnie na projekt artysty o naprawdę wybujałej fantazji, możemy zaskoczyć kogoś prezentem, który na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda na biżuterię.

Poniżej znajduje się kilka projektów, po założeniu których z pewnością nikt nie przejdzie obok bez zwrócenia na nie uwagi, a na widok kilku z nich może nawet polecieć ślinka. Projekty te pochodzą z serwisu DecoBazaar z działu Biżuteria artystyczna.

 

  • naszyjnik pralinkowy

  • kolczyki w formie waniliowych babeczek

  • kolczyki zegareczki

  • pierścionek z agatu

Przed zakupem prezentu, w szczególności aż tak oryginalnego, koniecznie trzeba poznać gust osoby, która ma go otrzymać. Biżuteria zawsze jest dobrym pomysłem, ale nie każda kobieta będzie zainteresowana założeniem naszyjnika wyglądającego jak bombonierka czy też kolczyków w formie części od zegarka.

Jeśli jednak obdarowywana przez nas osoba kolekcjonuje wszelkie unikaty, z pewnością będzie niezmiernie szczęśliwa z kolejnego podobnego produktu w jej kolekcji. A jeśli nie biżuteria, to warto znaleźć inny ciekawy prezent dla kobiety robiony własnoręcznie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

karolka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »