Gospodarka » Żywność

Blisko 55 ton żywności dla potrzebujących od klientów Lidla – finał Świątecznej Zbiórki Żywności

Blisko 55 ton żywności dla potrzebujących od klientów Lidla – finał Świątecznej Zbiórki Żywności
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz kolejny sieć Lidl wzięła udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, organizowanej przez Banki Żywności.

W dniach 4-6 grudnia 2015 r.
w sklepach Lidl wystawione były kosze, do których klienci mogli przekazywać produkty takie jak cukier, mąka, konserwy, słodycze, kasze czy przetwory owocowe i warzywne. Dzięki hojności klientów oraz zaangażowaniu wolontariuszy, którzy wspierali akcję, w sklepach sieci Lidl zebrano blisko 55 ton żywności dla ubogich rodzin wielodzietnych, osób samotnych, chorych i borykających się różnymi trudnościami oraz dla dzieci z domów dziecka. Osoby te otrzymają paczki jeszcze przed świętami. Będą one zawierały produkty zebrane właśnie w palcówkach firmy Lidl.
„Przyłączanie się do Świątecznej Zbiórki Żywności stało się już naszą tradycją. W tym roku po raz kolejny klienci i pracownicy sklepów Lidl udowodnili, że mają wielkie serca, które otwierają na potrzeby innych ludzi, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, za co chcielibyśmy im podziękować. W ciągu trzech dni wspólnie zebraliśmy prawie 55 ton żywności. Mamy nadzieję, że ofiarowane produkty wspomogą osoby najbardziej potrzebujące i sprawią, że tegoroczne święta będą wyjątkowe" - mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.
Informacje o tej oraz innych akcjach dobroczynnych, w które angażuje się firma Lidl można znaleźć na stronie www.lidl.pl, a także na facebookowym profilu firmy www.facebook.com/lidlpolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »