Dom » Budownictwo

BMI AeroDek – lekkie i trwałe pokrycia panelowe

BMI AeroDek – lekkie i trwałe pokrycia panelowe
Zobacz więcej zdjęć »
AeroDek to wprowadzona z dniem w styczniu 2020 roku przez Grupę BMI nowa marka pokryć panelowych. Scala pod jedną nazwą i znakiem graficznym produkty doceniane przez klientów i dostępne dotychczas w ofercie BMI Icopal i BMI Braas.

Dachy AeroDek są lekkie, trwałe i wykazują się najwyższą odpornością na ekstremalne warunki pogodowe. Poszczególne modele zaprojektowane są w stylistyce tradycyjnej, jak i nowoczesnej, co w połączeniu z modną kolorystyką umożliwia dopasowanie pokrycia do indywidualnych potrzeb. Oferta obejmuje:

  • AeroDek Quadro - dobrze znane i cenione pokrycie kategorii premium, które wyróżnia elegancki minimalizm i doskonałe parametry techniczne.
  • AeroDek Tradition - stalowo-ceramiczne pokrycie hybrydowe, nawiązujące kształtem do klasycznych dachówek ceramicznych lub betonowych.
  • AeroDek Unique - wyjątkowej jakości pokrycie o klasycznym wzorze. Jako ekskluzywna linia produktów AeroDek®, Unique dedykowane jest dla Klientów o najwyższych wymaganiach estetycznych.
  • AeroDek Harenda - pokrycie w formie gontu drewnianego, doskonałe zarówno dla bardzo nowoczesnych jak i tradycyjnych, stylizowanych budynków, np. domów z bali.

Pokrycia AeroDek objęte są 30-letnią gwarancją w wersji lakierowanej oraz 30- lub 40-letnią gwarancją w wersji wykończonej posypką.

Więcej informacji na stronie producenta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BMI Polska
http://www.bmigroup.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »