Dom » Wnętrza

Bretz - luksusowe meble dostępne w Galerii Heban

Bretz - luksusowe meble dostępne w Galerii Heban Luksusowa kolekcja Bretz oferuje komfort i innowacyjne wzornictwo. Awangardowe spojrzenie na mebel zostało połączone z solidnym rzemiosłem i jaskością.

Bretz - luksusowe meble dostępne w Galerii Heban
Luksusowa kolekcja Bretz oferuje komfort i innowacyjne wzornictwo. Awangardowe spojrzenie na mebel zostało połączone z solidnym rzemiosłem i jaskością.
Bretz rozpoczął działalność w 1895 roku, Johann Bretz założył własną fabrykę w Gensingen
w Mainz (Niemcy). Bretz zaczął jako producent materacy. W 1928 roku syn Johanna, Alexander wprowadza nową gamę mebli w wyróżniającej się czerwoną tapicerką. W 1939 roku firma liczyła 100 osób. Po wojnie udało się odbudować fabrykę i prestiż marki. W latach dziewięćdziesiątych XX wieku firmą zaczynają kierować dwaj bracia, Hartmut i Norbert. Bracia decydują się na reklamę, która tak jak sofy – była barwna, niekonwencjonalna i zaskakująca.
Bretz ewoluowała znacząco w miarę upływu czasu, ale firma nigdy nie poszła na kompromis ze swoim główny założeniem, które oznaczało przywiązanie do kunsztu rzemieślniczego. Do dzisiaj meble Bretz zaskakują nieograniczoną kreatywnością.
Sofa Cloud7 jest uosobieniem filozofii Brezt. Model zaprojektowany przez Magdalenę Borowski-Jasienski. Asymetryczna kompozycji łącząca oparcie z siedziskiem, które jest zawieszone w chmurach. Cloud 7 wykracza poza tradycyjne podejście do projektowania sof modułowych, oferując dynamiczny model mebla. Dzięki różnorodnym długościom i głębokościom sofy, możemy przekształcić klasyczny układ w okrągłą sofę lub w rząd siedzeń. Model dostępny w 340 rodzajach tapicerki!
Bogata oferta Bretz dostępna w Warszawskiej Galerii Heban. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KLMEDIA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »