Dom » Nieruchomość

Bułgaria lepsza niż giełda

Bułgaria lepsza niż giełda
Zobacz więcej zdjęć »
Zakup nieruchomości w Bułgarii to na dzień dzisiejszy lepsza lokata kapitału niż giełda.

Coraz większa liczba rodaków średnio zamożnych wykazuje ostatnio duże zainteresowanie alternatywnymi do giełdy i lokat bankowych sposobami lokaty kapitału, które są w stanie wygenerować systematycznie rosnący zysk, bez ryzyka utraty środków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jednym z najbardziej popularnych staje się zakup nieruchomości, a przy tym z racji walorów i cen zakupu najatrakcyjniejsze z ekonomicznego punktu widzenia nieruchomości znajdują się w innych krajach, zaś wśród wielu do wyboru, najatrakcyjniejszym krajem do tego typu inwestycji staje się Bułgaria , podobnie, jak 10 lat temu Hiszpania.

Bułgaria stała się liderem inwestycji w Europie z nowo wybudowanymi i stale budowanymi kompleksami apartamentowców, osiedlami domków jedno i wielorodzinnych oraz całą infrastrukturą turystyczną, rekreacyjną i wypoczynkową, w tym z przystaniami jachtowymi, polami golfowymi, plażami etc., a w ostatnim czasie odnotowano rekordową sprzedaż nowych nieruchomości. Ceny apartamentów nad bułgarskim Morzem Czarnym oraz w górskich kurortach rosną średnio o 40% w skali roku, począwszy od 2005 roku. Prognozowany jest wzrost o około 50% rocznie do 2010 roku.

Bułgarski sektor turystyczny jest niezwykle silny i stał się on ostatnio jednym z najszybciej rozwijających się i najbardziej popularnych kierunków podróży w Europie. Liczba turystów odwiedzających Bułgarię wyniosła około 4.5 miliona w 2005 i 4.7 miliona w 2006 roku, a ok. 5 milionów w 2007 roku, co potwierdza że staje się ona perłą Europy Wschodniej.

SPOŚRÓD STALE ZWIĘKSZAJĄCEJ SIĘ LICZBY POLSKICH INWESTORÓW NA BUŁGARSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI, CORAZ WIĘKSZA CZĘŚĆ DOŁĄCZA CYKLICZNIE DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW ILS NIERUCHOMOŚCI - www.ilspoland.pl.

Osoby, które raz skorzystały z profesjonalnej obsługi ILS Nieruchomości podczas zakupu nieruchomości w Bułgarii, polecają usługi firmy kolejnym i wyrażają często na łamach prasy i innych mediów wyrazy zadowolenia i podziękowania, a Zespół ILS traktują, jako ekspertów i doradców nie tylko rynku nieruchomości.

Warto przy tym zaznaczyć, iż ILS Nieruchomości, jako jedna z nielicznych na rynku polskim firm oferujących zakup nieruchomości za granicą, posiada w swojej bazie tysiące ofert z Bułgarii w cenach już od 600 euro/m2 i zapewnia klientom całkowicie kompleksową obsługę transakcji od momentu okazania zainteresowania, poprzez wspólny wylot z dowolnego miejsca i transfer na miejsce, celem dokonania oględzin nieruchomości, aż po finalizację formalno-prawną transakcji, powrót do kraju i zarządzanie nabytą nieruchomością (w tym wynajem, regulowanie wszelkich opłat oraz przelew środków z wynajmu na konto klienta w Polsce).

ILS Nieruchomości i bezpieczeństwo spełnianych marzeń, to hasła, które ku zadowoleniu Zespołu ILS Nieruchomości stały się rozpoznawalne i znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ILS Nieruchomości- nieruchomości Szczecin, Polska, Bułgaria i...
http://www.ilspoland.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »