Dom » Nieruchomość

Bulwary Książęce Inwestycją Roku 2019 we Wrocławiu

Bulwary Książęce Inwestycją Roku 2019 we Wrocławiu
Zobacz więcej zdjęć »
Bulwary Książęce, realizowane przez BPI Real Estate Poland, zostały nagrodzone tytułem Inwestycji Roku 2019 we Wrocławiu.

Niezwykłe wyróżnienie przyznano na podstawie głosów użytkowników platformy Obido. Cechami szczególnymi Bulwarów Książęcych jest prestiżowa lokalizacja Kępy Mieszczańskiej oraz wyjątkowa ulica handlowa, która powstaje na terenie inwestycji. Jest to kolejna nagroda dla tej inwestycji przyznana przez internautów.

W niewielkiej odległości od Rynku Starego Miasta we Wrocławiu mieści się inwestycja Bulwary Książęce, czyli wielofunkcyjny projekt będący nie tylko budynkiem mieszkalnym, ale również atrakcyjną przestrzenią publiczną. Na parterze kompleksu znajduje się pasaż handlowy, zlokalizowany od strony północnego ramienia Odry. Sklepy, restauracje oraz klimatyczne kawiarnie, które znajdą się w pasażu, wykreują prawdziwe bulwary - pełne atrakcji miejsce, idealne dla spotkań towarzyskich. Część handlowa będzie dostępna od strony ulicy Księcia Witolda wyłącznie dla pieszych.

Całokształt projektu został doceniony przez użytkowników platformy Obido, którzy wspólnie w głosowaniu zdecydowali, że Bulwary Książęce są najlepszą inwestycją roku 2019 we Wrocławiu. Nagroda została przyznana na Wieczorze Dewelopera organizowanym w Gdańsku przez firmy Obido i Forum pod koniec listopada br. Nagroda przyznana przez internautów nie jest pierwszą w historii inwestycji. Wcześniej użytkownicy portalu rynekpierwotny.pl uznali wrocławskie Bulwary Książęce „Najlepszą inwestycją w Polsce”. Projekt zajął również I miejsce w „Rankingu najlepszych inwestycji deweloperskich 2017 roku”, natomiast w 2019 r. rynekpierwotny.pl nominował go także do nagrody „Inwestycji Dekady” we Wrocławiu.

Nasze inwestycje realizujemy, myśląc o potrzebach przyszłych mieszkańców. Bardzo ważne dla nas jest to, że zarówno Bulwary Książęce, jak i inne projekty, które tworzymy, są doceniane również przez internautów. To najlepsze odzwierciedlenie tego, że nasze starania odpowiadają na potrzeby klientów, którzy obecnie w zdecydowanej większości rozpoczynają swoje poszukiwania mieszkań za pośrednictwem portali nieruchomościowych – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu.

Kompleks mieści się tuż nad Odrą i wyróżnia go nowoczesna architektura doskonale korespondująca z panoramą i atmosferą miasta. Unikatowy charakter inwestycji podkreślą wysokiej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące trwałość. Elewacja w II etapie inwestycji jest wykonana z okładziny ceglanej o zróżnicowanej kolorystyce.

W inwestycji powstanie łącznie 365 mieszkań o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach. W ofercie znajdują się mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów o powierzchniach od 25 do 96 mkw. I etap inwestycji został przekazany do użytku w 2018 roku, natomiast obecnie trwa budowa II fazy projektu. Aktualnie prowadzone są prace instalacyjne, izolacyjne i murarskie. W ramach II etapu budowy powstanie 190 apartamentów. Druga faza inwestycji, podobnie jak pierwsza, cieszy się ogromnym zainteresowaniem kupujących, bowiem poziom sprzedaży mieszkań przekroczył już 80%.

Ceny mieszkań w ofercie II etapu Bulwarów Książęcych zaczynają się od 10 000 zł/m2, a planowany termin zakończenia budowy II fazy inwestycji to połowa 2020 r. Generalnym wykonawcą jest CFE Polska. Więcej informacji nt. inwestycji znaleźć można na stronie http://bulwaryksiazece.pl/

Deweloper poza wrocławską inwestycją realizuje także ciekawe projekty w największych miastach w Polsce. W Poznaniu powstaje osiedle Vilda Park przy ul. Droga Dębińska, natomiast w Warszawie dwie inwestycje - Rezydencja Barska na Ochocie oraz wolaRE realizowana na Woli we współpracy z Grupą ACTEEUM. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »