Firma » Biznes

Business Intelligence na polu golfowym

Business Intelligence na polu golfowym
Zobacz więcej zdjęć »
Business Intelligence na polu golfowym – kolejne spotkanie z cyklu „Trafne decyzje – Spotkania Liderów Biznesu”. W spotkaniu na polu golfowym uczestniczyli przedstawiciele 13 dużych pomorskich firm – Liderów Pomorskiego Biznesu

Na kolejnym - organizowanym przez Solemis Group SA - spotkaniu Liderów Pomorskiego Biznesu o budowie międzynarodowego biznesu w czasach finansowej niestabilności rynków światowych mówił prezes kanadyjskiej firmy PROPHIX SOFTWARE, która znalazła się wśród 50 najszybciej rozwijających się firm w rankingu DELOITTE  w Kanadzie.

W spotkaniu na polu golfowym uczestniczyli przedstawiciele 13 dużych pomorskich firm - Liderów Pomorskiego Biznesu.

W relaksowej atmosferze gry w golfa uczestnicy spotkania dyskutowali na bardzo różne tematy związane własnymi doświadczeniami i problemami w zarządzaniu, jakie napotykają w codziennym działaniu.   

Gospodarz spotkania,  Ryszard Sadowski, prezes Solemis Group SA.  opowiadał o swoich doświadczeniach z ponad 20 lat zarządzania firmą dostarczającą najnowsze technologie informatyczne do wspomagania zarządzania. Gdy dyskutowano o współpracy biznesowej z międzynarodowymi koncernami, prezes Sadowski dzielił się doświadczeniami z unikalnej w skali świata, wieloletniej współpracy z Microsoft w formie joint venture. Nie tylko w Polsce, o prezesie Sadowskim mówi się, że jako jeden z niewielu ludzi na świecie negocjuje świetne kontrakty z Microsoft.

Informacji o kolejnych spotkaniach w ramach tego cyklu należy szukać na www.solemis.com

Grupa Kapitałowa Solemis Group SA www.solemis.com 

Solemis Group S.A. jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań biznesowych obecnym w Polsce od 1986 roku.

Ofertę firmy stanowią specjalistyczne produkty uzupełniające istotne luki w klasycznych systemach  ERP/CRM. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się dwa światowej klasy produkty należące do tej klasy rozwiązań: PROPHIX i TARGIT. Kanadyjski system PROPHIX jest aplikacją  finansową używaną przez tysiące osób na całym świecie do budżetowania, prognozowania, raportowania i analiz. Duńskie oprogramowanie TARGIT to rozwiązanie z obszaru Business Intelligence umożliwiające decydentom na wszystkich szczeblach zarządzania wielowymiarową analizę danych i uzyskanie natychmiast całościowego obrazu sytuacji w firmie.

Od 2005 roku Solemis Group S.A. jest jedynym przedstawicielem w Polsce producentów systemów PROPHIX i TARGIT oraz twórcą polskich wersji tych systemów.

SOLEMIS Group jest również aktywnym popularyzatorem wiedzy na temat controllingu i budżetowania, współpracującym z wybitnymi ekspertami renomowanych szkół controllingu: Nord Controllingi ODiTK.

Solemis Group jako jedyna firma w Polsce świadczy outsourcing usług IT dla Microsoft w zakresie oprogramowania ERP - Microsoft Dynamics GP (Business Solutions Great Plains). W ofercie firmy znajdują się także rozszerzenia funkcjonalne do systemu Microsoft Dynamics GP (MBS Great Plains) oraz system finansowo-księgowy dla małych firm SM-BOSS.

Realizując konsekwentnie swoją misję: „Współpracować z Partnerami i Klientami w osiąganiu sukcesów" Solemis Group SA planuje sukcesywnie wprowadzać na rynek nowe, coraz bardziej zaawansowane produkty, spełniające wysokie wymagania klientów, ze szczególnym uwzględnieniem bardzo wąskich, wysokospecjalizowanych rynków.

W skład grupy kapitałowej wchodzą trzy spółki: spółka dominująca Solemis Group S.A., wydzielona w 2006 roku spółka BossPlus sp. z o.o. będąca producentem oraz dystrybutorem systemów klasy ERP, oraz Solvena Management Systems sp. z o.o. zajmująca się wdrożeniami zaawansowanych aplikacji biznesowych.

Obsługa Prasowa i PR:INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341 lok. 281 A, 03-822 Warszawa

Zbigniew Blewoński, tel. 22 698-70-78; mobile: (+48) 501-772-619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »