Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Centrum Handlowe Bielawy spełnia świąteczne marzenia

Centrum Handlowe Bielawy spełnia świąteczne marzenia
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 4-18 grudnia Centrum Handlowe Bielawy zaprasza do udziału w świątecznym konkursie.

Klienci, którzy dokonają zakupów w centrum na kwotę minimum 50 złotych i wypełnią kupon konkursowy, będą mogli napisać list do Mikołaja opisujący ich wymarzony prezent gwiazdkowy oraz wskazujący upominki o łącznej wartości 1000 złotych, które chcieliby otrzymać od CH Bielawy. Autorzy 30 najciekawszych odpowiedzi otrzymają w nagrodę prezenty wymienione na kuponie konkursowym!

Aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o wymarzone prezenty świąteczne należy:

·         zrobić zakupy w CH Bielawy za kwotę minimum 50 złotych i zachować paragony;

·         zarejestrować paragony u hostess na Stoisku Promocyjnym;

·         wypełnić kupon konkursowy otrzymany od hostessy oraz napisać tekst konkursowy, udzielając odpowiedzi na pytanie „Dlaczego powinienem dostać mój wymarzony świąteczny prezent” oraz wskazać prezenty (maksymalnie cztery) o łącznej wartości 1000 złotych, które miałoby zakupić CH Bielawy.

Spośród otrzymanych zgłoszeń zostanie nagrodzonych 30 najciekawszych tekstów konkursowych, a ich autorzy otrzymają wymarzone prezenty gwiazdkowe wskazane w kuponie konkursowym.

„Przed nami gwiazdkowy konkurs, w którym w rolę Świętego Mikołaja wcieli się Centrum Handlowe Bielawy i wręczy prezenty 30 mieszkańców Torunia i okolic, którzy najciekawiej opiszą, co chcieliby dostać w prezencie na Święta. Każdy ma szansę na wygraną, dlatego już dziś zapraszam wszystkich do udziału w naszej zabawie i życzę powodzenia!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Regulamin konkursu „Mój wymarzony świąteczny prezent” jest dostępny na terenie Centrum Handlowego Bielawy przy Stoisku Konkursowym i w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

Apsys działa na rynku od 1996 roku jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 22 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 830 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. Apsys jako wiodący na rynku polskim zarządca centrów handlowych wprowadza na każdym polu swojej działalności nowatorskie rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom i trendom rynkowym. Apsys jest leaderem na rynku polskim certyfikacji Breeam-in-Use dla działających centrów handlowych.

 

O jakości Apsys świadczy optymalne połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu oraz zaangażowania i pasji pracowników. Potwierdzeniem powyższego jest nagroda dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013 oraz nagrody w konkursie EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy.

 

Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »