Firma » Biznes

Ceramika Paradyż Liderem Polskiej Gospodarki

Ceramika Paradyż Liderem Polskiej Gospodarki
Zobacz więcej zdjęć »
Ceramika Paradyż została uhonorowana nagrodą specjalną - Lider Polskiej Gospodarki, przyznawaną w ramach ogólnopolskiego programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki. Firmę doceniono „za budowanie pozycji polskiej marki na światowych rynkach”.


Celem Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów jakości w obszarach przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia. W ramach Programu realizowane są dwa projekty: „Rzetelni dla Biznesu” i „Lider Polskiej Gospodarki”.

Tytułem Lidera Polskiej Gospodarki zostały uhonorowane marki, które wyznaczają najwyższe standardy w swoich dziedzinach, są symbolem rozwoju oraz efektywności w organizacji pracy i zarządzaniu. Laureatami tej nagrody, oprócz Ceramiki Paradyż, zostały m.in. Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskie Radio S.A. 

Nagrodzeni to podmioty, o których śmiało można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, które podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych.
 
Organizatorem Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług, przy wsparciu m.in. Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w warszawskim hotelu Gromada, 20 czerwca 2015r. Nagrodę dla Ceramiki Paradyż, z rąk Prezesa Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług - Pana Roberta Składowskiego, odebrała Pani Anna Tępińska-Marcinek, współwłaściciel spółek Grupy Paradyż.
Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »