Technologie » Internet

Cerutin Junior z nową stroną internetową

Cerutin Junior z nową stroną internetową
Zobacz więcej zdjęć »
Popularne suplementy diety Cerutin Junior, których producentem jest Polfarmex S.A., mają nową stronę internetową cerutinjunior.pl.

Decyzja o stworzeniu strony został podjęta pod wpływem sygnałów z rynku, na którym pojawiły się nowe rodzaje Cerutinu Junior. Strona ma pomóc w porządkowaniu wiedzy na ich temat. Na stronie można znaleźć prezentację wszystkich produktów z linii Cerutin Junior wraz z krótkimi opisami, które pomogą rodzicom podjąć decyzję, który z przedstawionych suplementów jest w danym momencie najlepiej dopasowany do potrzeb ich dziecka. Kolorowa szata graficzna, przejrzysty układ i prosta nawigacja z pewnością ułatwią zapoznanie się z treścią osobom zainteresowanym.

Strona została wykonana w technologii responsywnej, jest więc również w wygodny sposób dostępna w wersji mobilnej. Za projekt graficzny i  wykonanie programistyczne  nowej strony odpowiada agencja OMD. Więcej informacji: cerutinjunior.pl.

Polfarmex S.A. jest uznanym producentem wyrobów farmaceutycznych, który specjalizuje się w produkcji leków na receptę (Rx), leków dostępnych bez recepty (OTC), suplementów diety oraz kosmetyków. Portfolio firmy zawiera ponad 100 produktów i jest systematycznie wzbogacane.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »