Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Co łączy 20 milionów kobiet?

Co łączy 20 milionów kobiet?
Zobacz więcej zdjęć »
Co łączy 20 milionów kobiet z różnych zakątków świata? Codzienna walka z 7 oznakami starzenia się skóry z OLAY Total Effects!

Nowoczesne kobiety wybierają kosmetyki, które zapewniają im skuteczną i intensywną pielęgnację. Chcąc jak najdłużej zachować młody wygląd, szukają rozwiązań kompleksowych, a jednocześnie oszczędzających czas i prostych w zastosowaniu.

Bez względu na indywidualne różnice, kobiety z różnych zakątków świata stawiają przed kosmetykami podobne wymagania, dlatego już 20 milionów kobiet wybrało krem OLAY Total Effects, który pomaga zwalczać 7 oznak starzenia się skóry.

Różne narodowości – wspólna walka z 7 oznakami starzenia się skóry 

Zadbana i młodo wyglądająca cera to cel, który łączy współczesne kobiety bez względu na szerokość geograficzną, pod którą mieszkają. Zarówno Polkom, Amerykankom, Brytyjkom czy Francuzkom w podobnym stopniu zależy na tym, aby ich skóra jak najdłużej pozostawała gładka, elastyczna, bez przebarwień. Każda kobieta w odmienny sposób zauważa pierwsze oznaki starzenia się skóry. Zmarszczki, utrata jędrności, suchość, nierówny koloryt czy brak blasku – pojawiają się w różnej kolejności i natężeniu. Ale według badań przeprowadzonych przez ekspertów OLAY, oznaki te w podobnym stopniu martwią kobiety na całym świecie – bowiem aż ponad 75% kobiet po 30 roku życia, istotnie przejmuje się zmianami, jakie upływający czas maluje na ich twarzach. 

Właśnie z myślą o nowoczesnych kobietach, które prowadzą intensywny tryb życia i szukają skutecznych, szybkich i wielofunkcyjnych rozwiązań w sferze pielęgnacji, OLAY stworzył linię Total Effects, która pomaga zwalczać 7 oznak starzenia się skóry. Już dla 20 milionów kobiet krem OLAY Total Effects stał się podstawą codziennej pielęgnacji i sprzymierzeńcem w walce z upływającym czasem, zdobywając pozycję najpopularniejszego kremu m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii czy Wielkiej Brytanii. Efekty jego działania potwierdza też ambasadorka marki OLAY, Joanna Brodzik: „Jestem jedną z 20 milionów kobiet na świecie, które wybrały OLAY Total Effects jako szybką i skuteczną metodę walki z oznakami starzenia się skóry. Krem OLAY Total Effects stał się naturalnym elementem mojej codziennej pielęgnacji. Dzięki niemu przed kamerą, na czerwonym dywanie czy podczas spotkań z rodziną mogę być pewna, że moja skóra wygląda świeżo i młodo”. 

Zwalczanie 7 oznak starzenia się skóry na każdym etapie pielęgnacji 

Nowoczesne kobiety wiedzą, że aby efektywnie walczyć z oznakami starzenia się skóry, warto stosować wielofunkcyjne kosmetyki na każdym etapie pielęgnacji. Linia OLAY Total Effects pomaga już 20 milionom kobiet, nie mającym wiele czasu na codzienne rytuały pielęgnacyjne, walczyć z 7 oznakami starzenia się skóry już od momentu jej oczyszczania i demakijażu. Jednak aby walka z upływającym czasem była skuteczna, warto połączyć stosowanie dobrych produktów z odpowiednimi nawykami pielęgnacyjnymi. Ekspertom OLAY udało się wyróżnić kilka wspólnych rytuałów i sposobów codziennej pielęgnacji wśród 20 milionów kobiet stosujących OLAY Total Effects. Okazuje się, że niezależnie od miejsca zamieszkania, wiele pań regularnie stosuje oddzielny krem na dzień i na noc, pilnując by krem na dzień zawierał filtr przeciwsłoneczny. Dodatkowo, dużą wagę przykładają do codziennego oczyszczania skóry. Temu rytuałowi poświęcają zwykle więcej czasu wieczorem, gdy zmywają makijaż. „Należy pamiętać, że zanieczyszczenia to również sebum, pot, obumarłe komórki naskórka czy pozostałości kremu nałożonego wieczorem. Dlatego skóra powinna być bardzo starannie oczyszczana także rano” – zauważa kosmetolog OLAY, Aleksandra Artiuch. Swój sprawdzony sposób na demakijaż twarzy ma również Joanna Brodzik. „Zmywając makijaż po zejściu z planu, nakładam mleczko bezpośrednio na wilgotne dłonie i delikatnie wmasowuję je w skórę, a następnie zmywam twarz mokrym wacikiem” – radzi ambasadorka OLAY. 

Kolejny rytuał dotyczy nakładania kremu, który coraz więcej z 20 milionów kobiet stara się łączyć z delikatnym masażem skóry, przynajmniej podczas wieczornej pielęgnacji. „Stając się bardziej świadome dobroczynnych skutków masażu, panie często zwracają się do mnie z pytaniami, jak wykonać szybki masaż, który pomoże sprawić, że twarz nabierze zdrowego i promiennego wyglądu” – wyjaśnia Aleksandra Artiuch. „Sprawdzonym sposobem na masaż twarzy jest delikatne oklepywanie czoła w kierunku skroni, następnie wokół oczu, od nosa w kierunku uszu i z powrotem do kości policzkowych, przez policzki, na podbródku kończąc. Masaż powinien być nieodzownym elementem codziennej pielęgnacji. Pobudzi krążenie, dotleni tkanki i pomoże oczyścić skórę” – radzi ekspert. 

Sposobów nakładania kremu jest oczywiście wiele. Na przykład Joanna Brodzik zdradza, że przed nałożeniem ogrzewa krem w dłoniach, rozcierając go opuszkami palców. „Mam wrażenie, że dzięki temu kosmetyk łatwiej wchłania się w skórę. Poza tym, nakładając krem na skórę twarzy, delikatnie wklepuję go opuszkami palców aż do całkowitego wchłonięcia” – mówi ambasadorka. „Warto jednak zwrócić uwagę także na porę wieczornego nakładania kremu, które można zacząć już o godzinie 20.00, ponieważ wtedy organizm działa jeszcze w rytmie dziennym i łatwiej mu wykorzystać potencjał intensywnie działających produktów, jak serum czy krem na noc OLAY Total Effects” – poleca kosmetolog OLAY. 

Nowoczesne kobiety, oprócz produktów do codziennego stosowania, coraz chętniej sięgają po kosmetyki do specjalnej pielęgnacji. Przykładem może być Materiałowa Maseczka Intensywnie Odmładzająca OLAY Total Effects. Składniki aktywne zawarte w masce to odpowiednik 30-dniowej, pielęgnacji odmładzającej, a co istotne dla kobiet prowadzących intensywny tryb życia, czas poświęcony na taki zabieg może wynosić tylko 15 minut. „Zawsze staram się znaleźć chwilę na nałożenie maseczki przed „wielkim wyjściem”. Dzień wcześniej rezerwuję sobie czas na ten szybki zabieg. Maseczkę w saszetce ogrzewam w ciepłej wodzie i nakładam na twarz. Efekt jest fantastyczny” – zdradza także Joanna Brodzik. 

Dzięki produktom z linii OLAY Total Effects i odpowiednim nawykom pielęgnacyjnym już 20 milionów kobiet, bez względu na miejsce zamieszkania, kompleksowo zwalcza 7 oznak starzenia się skóry na każdym etapie pielęgnacji, sprawiając, by ich skóra wyglądała młodo i promiennie jak najdłużej.

Linia OLAY Total Effects to szeroki wybór produktów odpowiadających na różnorodne potrzeby skóry: 

CODZIENNA PIELĘGNACJA 

OLAY Total Effects Krem na dzień SPF 15 – zawiera filtr SPF 15 o szerokim spektrum, polecany przez dermatologów jako optymalna, codzienna ochrona przed promieniami UVB i UVA. Jego działanie porównuje się do parasola ochronnego, osłaniającego cerę przed fotouczuleniami, poparzeniami, przebarwieniami, pękaniem naczynek i nadmiernym rogowaceniem. Zastosowanie filtrów organicznych umożliwia częściowe odbicie oraz pochłonięcie i zablokowanie szkodliwego działania promieni słonecznych. 
Sugerowana maksymalna cena detaliczna: 54,99 zł 

OLAY Total Effects Intensywna Pielęgnacja Na Noc – krem na noc, który zawiera jeszcze więcej cennych składników, aby nieprzerwanie działać nocą, kiedy skóra jest najbardziej podatna na ich wpływ. System nośników wzbogacono o białko pszeniczne i olejek kokosowy, krem ma bogatszą konsystencję. Stężenie Vitaniacyny® jest wyższe niż w kremie na dzień. 
Sugerowana maksymalna cena detaliczna: 54,99 zł Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rafal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »