Dom » Wnętrza

Co musi znaleźć się w łazience, a co nie

Co musi znaleźć się w łazience, a co nie
Zobacz więcej zdjęć »
Wyposażenie łazienki zwykle obejmuje umywalkę, sedes, wannę lub prysznic oraz odpowiednie meble. Wybieramy je w zależności od powierzchni naszej łazienki, która często nie należy do największych.

Mała przestrzeń i ograniczone do minimum meble powodują, że możemy mieć trudność z ulokowaniem z nich wszystkiego, co byśmy chcieli. Jak rozwiązać ten problem?

 

Te akcesoria łazienkowe są niezbędne podczas codziennego korzystania z łazienki. Ich brak będzie kłopotliwy, dlatego zawsze powinny znajdować się w zasięgu ręki.

Z czego można zrezygnować

Jeżeli miejsca jest naprawdę niewiele powinniśmy ulokować w innym pomieszczeniu rzeczy takie, jak chociażby: płyny czyszczące, detergenty, zestawy ręczników, wagi łazienkowe, biżuteria, kosz na pranie, sprzęty takie jak lokówka, suszarka, prostownica, suszarki na pranie i wszelkie ozdoby. Szczególną uwagę poświęćmy tym ostatnim: ich obecność w niewielkiej łazience jest niepożądana, gdyż zabierają cenne miejsce, które możemy przeznaczyć na naprawdę potrzebne przedmioty.

Zastanówmy się, gdzie możemy umieścić zbędne w łazience akcesoria. Czyste ręczniki z pewnością znajdą miejsce w jednej z szaf czy komód. Środki czystości możemy przenieść do szafki pod kuchennym zlewem, pomieszczenia gospodarczego lub np. pralni. Tam też ulokujmy suszarkę czy kosz na brudną odzież. Jeżeli dysponujemy toaletką , możemy w jej pobliżu ukryć drobny sprzęt, a także kosmetyki do makijażu i biżuterię.

Wszystkie te przedmioty, jeżeli tylko będziemy ich potrzebować, w każdej chwili z łatwością przeniesiemy do łazienki. Nie stanowią one jednak jej podstawowego wyposażenia, możemy więc śmiało umieścić je tam, gdzie widzimy dla nich dobre miejsce w innych częściach domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Majkel007

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »