Dom » Wnętrza

Comfort Plus - innowacyjna wanna. Nowość w ofercie KOŁO

Comfort Plus - innowacyjna wanna. Nowość w ofercie KOŁO
Zobacz więcej zdjęć »
Comfort Plus jest pierwszą wanną marki KOŁO z tak dużą liczbą dodatków i akcesoriów. Ergonomicznie wyprofilowane wnętrze z wygodnym oparciem pod plecy oraz podłokietniki są dodatkowymi zaletami wanny pełnej plusów.
Komfort podczas kąpieli poprawią uchwyty, zagłówek, ławeczka - siedzisko, półeczka oraz ozdobna pokrywa odpływu zabezpieczona przed przypadkowym zamknięciem.

 

Zagłówek wykonany jest w technologii Technogel. Dzięki swojej elastyczności i specyficznym właściwościom bez problemu przywiera do każdego miejsca w wannie. Warstwa przylepna zagłówka nie zużywa się, tak więc z czasem nie straci swoich cech użytkowych. Pokrywa odpływu nie zamknie się przypadkowo. Umożliwia to np. branie natrysku bez obawy zamknięcia korka stopą.

- Do wyboru są dwa modele wanny – asymetryczna lub prostokątna - mogą być zainstalowane w narożniku lub przy ścianie. Wanna asymetryczna, produkowana jest w wersji prawej lub lewej. Przy rancie ma specjalną wzmocnioną półkę, która ułatwia wejście do wanny osobom mniej sprawnym lub dzieciom. - mówi Piotr Agata, Produkt Menedżer ds. Wanien w Sanitec Koło. - Oba modele mają takie same wyposażenie dodatkowe – model asymetryczny w standardzie natomiast prostokątny opcjonalnie – dodaje Piotr Agata.

Wanna asymetryczna ma wymiary 175 x 75 cm. W wannie prostokątnej zmieszczą się nawet osoby bardzo wysokie – największa z wanien ma rzadko spotykany wymiar 190 x 90 cm. Inne długości wanien (150 x 75, 160 x 80, 170 x 75, 180 x 80 cm) ułatwią dopasowanie jej zarówno do wielkości łazienki jaki i wzrostu.

Wanny wykonane są z akrylu sanitarnego firmy LUCITE ®. Jest to tworzywo najwyższej jakości, które charakteryzuje się m.in.: długim utrzymywaniem temperatury kąpieli, miłym i ciepłym dotykiem oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Do wanny asymetrycznej można dobrać specjalne panele – frontowy i boczne – wykonane z akrylu. Wanna Comfort Plus prostokątna może być obudowana specjalnymi panelami KOŁO wykonanymi z wilgocioodpornego MDF w kolorze białym lub wenge. Obudowy tego typu są łatwe w montażu i ewentualnym demontażu.

Wanny Sprzedawane są w komplecie z nogami. Gwarancja na wyroby akrylowe wynosi 7 lat.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.
W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.


Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »