Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Croissanty w dżungli tylko na Travel Channel

Croissanty w dżungli tylko na Travel Channel
Zobacz więcej zdjęć »
W nowym roku zachęcamy także do oglądania programu Croissanty w dżungli, który pojawi się na ekranach naszych telewizorów 14 stycznia o godzinie 19.30.

Gdy magazyn Time ogłaszał, że francuska kultura w byłych koloniach dawno odeszła już do przeszłości okazało się, że w zamorskich terytoriach nazywanych Dom-Toms francuski świat trwa nadal, chociażby podczas wieczornej gry w bule. Paryż wciąż nadaje rytm miejscowemu życiu, mimo że  niekiedy dochodzi z tego powodu do konfliktów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Patrząc na elegancki świat Martyniki, poznając rybaków i ludzi zajmujących się przetwórstwem ryb na Saint Pierre i Miquelon na Atlantyku czy obserwując niezwykłą mieszankę francuskiego i polinezyjskiego życia na Tahiti, bohaterzy programu, Rosie Millard i jej mąż odkryją czarującą i uwodzicielską atmosferę, która od setek lat stanowiła koronny kulturalny argument dla funkcjonowania zamorskich kolonii. Nasi podróżnicy zamieniają wygody rodzinnego życia w Londynie na nietuzinkowy tour życia do Saint Pierre, Miquelon, Martyniki oraz Gujawy Francuskiej.

Oglądaj rodzinkę Millardów i podróżuj razem z nimi po całym świecie!

Powtórka programu m. in.:

17 stycznia o godzinie 19.30
22 stycznia o godzinie 14.00
24 stycznia o godzinie 21.00
28 stycznia o godzinie 19.30
29 stycznia o godzinie 00.30
31 stycznia o godzinie 21.00

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.travelchanneltv.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »