Technologie » Komputery

CTOUCH: Rewolucja w ofercie monitorów interaktywnych

CTOUCH: Rewolucja w ofercie monitorów interaktywnych
Zobacz więcej zdjęć »
Monitory interaktywne holenderskiej marki CTOUCH zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, przy zachowaniu nowoczesnego wzornictwa.

Produkty tej marki będą nie tylko efektywnym narzędziem do prezentacji, ale także doskonałym uzupełnieniem każdego nowoczesnego biura, prestiżowej sali konferencyjnej czy lobby hotelowego.

Nowa seria CTOUCH Laser Air to połączenie wysokiej specyfikacji technicznej z atrakcyjną ceną. Monitory podążają za najnowszymi trendami oferując wbudowany system Android – pozwalający na korzystanie z pełnej funkcjonalności monitora nawet bez podłączania komputera. Nowością jest router WiFi, który umożliwia stworzenie lokalnej sieci bezprzewodowej, do której mogą podłączyć się uczestnicy spotkania lub zajęć lekcyjnych.  Unikatowym rozwiązaniem są także  2 wysokiej klasy głośniki o mocy 15 W RMS każdy – standardem w tej chwili są głośniki 2 x 10 W RMS – co oznacza, że CTOUCH oferuje aż 50% wyższe natężenie dźwięku.  

Seria Laser Air została pomyślana jako samodzielne rozwiązanie all-in-one z 10 punktami dotyku Air Active. Co oznacza, że 10 osób może korzystać z monitora w tym samym czasie używając gestów w systemach Windows 8.1, 10 oraz Android. Laser Air powstała z myślą o pracy grupowej i komunikacji. Seria Laser Air wspiera standard Easy Air co pozwala zintegrować wewnątrz monitora dedykowany komputer PC i uzyskać uniwersalne rozwiązanie, które do pełnej funkcjonalności wymaga jedynie podpięcia do zasilania.
Wszystkie urządzenia CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem Oktopus w języku polskim. Zostało ono stworzone z myślą o edukacji i niesie ze sobą pakiet m.in.  ponad 70 niezwykle przydatnych narzędzi przedmiotowych, intuicyjny tryb głosowania oraz współpracę z urządzeniami mobilnymi. 

Najwyższa jakość wykonania CTOUCH Laser Air potwierdzona jest aż 7-letnią gwarancją producenta.
Dostępne rozmiary w ramach serii Laser Air to 55”, 65” oraz 70”.

Sugerowane ceny detaliczne brutto monitorów: 55” -  10999 zł / 65” - 14999 zł / 70” -  20999 zł

Producent monitorów CTOUCH otrzymał prestiżową, biznesową nagrodę Gazellen (Gazelles) Awards 2015 jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. W latach 2012 - 2014 obroty CTOUCH wzrosły o 197%. Nagroda przyznawana jest przez Het Financieel Dagblad.

 

Cecha

Laser Air

Dostępne rozmiary

55”, 65”, 70”

Rozdzielczość

Full HD (1920 x 1080)

Obsługa monitora

Wbudowany Android

Obsługiwane punkty dotyku

10 pkt (technologia Active IR)

Wbudowane głośniki

2 x 15 W RMS

Sieć

Wbudowany router wi-fi

Możliwość wbudowania komputera

OPS: standard Easy Air

Komputer modułowy: dostępny slot z tyłu monitora

Porty komunikacyjne (wideo)

3 x HDMI, 3 x VGA

Gwarancja producenta

7 lat (nie wymaga rejestracji)

 

 

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, kamery do wideokonferencji, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), Kensington (akcesoria komputerowe), Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PHILIPS (monitory 3D bez okularów, monitory do ścian wideo –bezszwowe; monitory dotykowe; kioski, totemy i stoły), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), Quartet (produkty konferencyjne,) QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), SpinetiX (Digital Signage), VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl i www.czasnabiuro.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

 

 
 

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »