Rozrywka i wypoczynek » Sport

Ćwicz w plenerze z Jotkelem

Ćwicz w plenerze z Jotkelem
Zobacz więcej zdjęć »
Siłownia kojarzy się raczej z zatłoczonym pomieszczeniem i szczękiem żelastwa. Teraz, dzięki pomysłowi krotoszyńskiej firmy, elementy siłowni mogą znaleźć się na placu zabaw, skwerze, boisku szkolnym czy terenie rekreacyjnym.

Siłownie zewnętrzne systemu JotActiv umożliwiają montaż dwunastu różnych urządzeń. Od drabinki, przed podciąg nóg, przez prostownik grzbietu aż po twister. Można, ćwicząc na nich, wzmocnić mięśnie brzucha, bioder, nóg i rąk poprawić koordynację ruchową czy  krążenie. Krótko mówiąc - zrobić wszystko to, co na zwykłej siłowni pod dachem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Elementem łączącym wszystkie pojedyncze urządzenia jest pylon, to do niego za pomocą dołączonych do każdego urządzenia zestawów śrubowych montuje się części, czy to prasy nożnej czy orbitreka.

Siłownie plenerowe z krotoszyńskiego Jotkela świetnie nadają się na wszelkie otwarte przestrzenie, można je montować na skwerach, terenach szkolnych, ośrodkach rekreacyjnych. Są znakomitą ofertą dla samorządów, szkół, ośrodków treningowych, klubów sportowych.

Wiele lat doświadczeń w produkcji wyrobów metalowych pozwoliło krotoszyńskiej firmie na dobranie takich technologii malowania (farby proszkowe najwyższej jakości), która zabezpiecza elementy systemu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie systemu.

Siłownie plenerowe są łatwe w obsłudze, mogą być użytkowane zarówno przez młodzież szkolną jak i seniorów.

Pylon, który łączy wszystkie elementy systemu JotActiv spełnia również rolę punktu informacyjnego. To na jego środkowej tablicy umieszczane są naklejki. Dzięki nim użytkownik dowie się jak ćwiczyć na danym urządzeniu, tak by uzyskać maksymalny efekt.

Jakość potwierdzona certyfikatami TÜV Rheinland PolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jotkel Krotoszyn
http://jotkel.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »