Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Czas na piknik z Plast Team

Czas na piknik z Plast Team
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosenne, ciepłe dni, przyroda budzi się do życia. Miło jest spędzać czas na świeżym powietrzu, pośród zieleni…

Plast Team zaprasza na piknik! Do kolorowych pojemników schowasz pyszności, na jakie tylko masz ochotę. Na rodzinną wycieczkę do lasu zabierz pyszną sałatkę, kanapki i ciasto. Po długim spacerze z wielką ochotą skosztujecie kulinarnych specjałów!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
Zestaw piknikowy Plast Team to trzy pojemniki, które dzięki specjalnemu łączeniu tworzą jedność z bardzo wygodną, praktyczną rączką. Dzięki zestawowi Plast Team zaniesiesz przygotowane przez siebie dania wszędzie tam, gdzie chcesz: na piknik, do znajomych, czy na grilla. Zestaw piknikowy to także wspaniałe rozwiązanie na wycieczkę szkolną Twojego malucha.

Zestaw piknikowy Plast Team to niezbędny atrybut każdego, kto lubi spędzać ciepłe dni na świeżym powietrzu... hej-ho, hej-ho, na piknik by się szło!

Cena: ok. 14 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.nizewska@kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »