Rozrywka i wypoczynek » Gry

Czy śliczne dziewczyny są najlepszymi handlowcami?

Czy śliczne dziewczyny są najlepszymi handlowcami?
Zobacz więcej zdjęć »
W przypadku portalu 337.com strategia ta okazuje się bezbłednie dopasowana do potrzeb graczy. Coraz więcej graczy uwielbia niesamowite kreacje, które wzbogacają scenariusz gry o elementy wyobrażeń na temat fantastycznego świata Immortal King.

Portal 337.com jest wydawcą gry przeglądarkowej Immortal King, która zebrała już miliony graczy na całym świecie. Gra osadzona jest w mitologii starożytnej Grecji, w której Zeus, Hades i Posejdon konkurują o prestiż, władzę i dominację. Harmonia antycznego Świata zostanie zakłócona przez graczy. Sprawdź świetną grafikę i ciekawe sceny batalistyczne prowadząc do boju setki herosów, których chorągwie przesłonią niebo. Celem gracza jest wybudowanie potężnego antycznego Polis, strzeżonego przez potężna, inwazyjną i aktywną armię. Użytkownik może zrekrutować 120 legendarnych bohaterów, od Theodury do Oediopusa. Wybierając odpowiednie cykle szkoleniowe, może następnie zmodyfikować uzbrojenie batalionów i wypowiadać wojny przeciwnikom. Wybiera swoje własne formacje bojowe i zyskuje punkty honoru uczestnicząc w ekspedycjach. Zbiera wyposażenie, konstruuje budynki, zbrojownie, aby następnie pojedynkować się na arenie walk.

 

Teraz w każdej aktywności i konkursie w Immortal King, oprócz graczy główną bohaterką będzie śliczna bogini.

 

Fantastyczna Akcja w Immortal King na 337.com! ~Do zgarnięcia Wojownik Wodnika

Protektor Wodnika

Od 20 stycznia do 18 lutego, gdy księżyc jest w Znaku Wodnika, doładuj 1000 jednostek Złota, aby otrzymać za darmo Herosa Zodiaku - Wojownika Wodnika. Herosa tego nie zdobędziesz później w żaden inny sposób.

1. Heros Zodiaku dowodzi unikalnymi oddziałami i posiada specjalne właściwości, takie jak wspaniała animacja i wyróżniający się kolor.

2. Heros Zodiaku nie awansuje i nie musi się rozwijać! Jego poziom równy jest poziomowi gracza; atrybuty podstawowe i poboczne są wysokie.

3. Zdobyty Heros Zodiaku nie będzie zajmował miejsc innych herosów!

4. Wszyscy Herosi Zodiaku mają limit czasowy użycia. Po zdobyciu Herosa Zodiaku, możesz go używać za darmo przez 20 dni; po tym okresie, musisz użyć Magicznej Rudy aby wydłużyć limit czasowy użycia Herosa Zodiaku. Magiczną Rudę zdobyć możesz w skrzyniach skarbów dziennych misji lub kupić za Złoto.

5. Gdy ilość zdobytych Herosów Zodiaku osiągnie pewną liczbę, odblokowany zostanie ekskluzywny ekwipunek Herosów Zodiaku oraz tajemniczy heros o przepotężnych możliwościach!

Official Website: www.337.com

Game link: http://tiny.cc/xefczRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

337.com
http://www.337.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »