Dom » Wnętrza

Czysty dom w 4 krokach dzięki wielofunkcyjnemu odkurzaczowi Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO

Czysty dom w 4 krokach dzięki wielofunkcyjnemu odkurzaczowi Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO
Zobacz więcej zdjęć »
Przyjrzyjmy się wielofunkcyjnemu odkurzaczowi pionowemu Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO, który w 4 prostych krokach pomoże nam doprowadzić naszą przestrzeń życiową do czystości. Jednym z jego wyróżników jest funkcja jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg, co znacząco skraca czas sprzątania.

 

 

Krok 1: Odkurzamy meble, kanapy i szafki

Sprzątanie mieszkania zaczynamy najczęściej od odkurzenia mebli, kanap i szafek. Pomoże nam w tym Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO, który możemy używać w trybie ręcznym. Używając szczotki 2w1 pozbędziemy się zalegającego na półkach kurzu, czy wyczyścimy tapicerkę (także w samochodzie). Szczotka szczelinowa natomiast pozwoli nam odkurzyć wszelkie trudno dostępne zakamarki.

 

Co ważne – odkurzacz Hoover jest bezprzewodowy, co znacznie zwiększa komfort jego użytkowania zarówno w trybie ręcznym, jak i pionowym. Gdy chcemy odkurzacz naładować, wystarczy wyjąć baterię i podłączyć ją do dowolnego gniazdka – tak, jak telefon. Pełne naładowanie odkurzacza trwa zaledwie 2,5 godziny, o czym poinformuje nas umieszczona na baterii dioda LED.

Krok 2: Odkurzamy dywany

 

Kolejny krok ku czystości naszego domu to odkurzanie dywanów i wykładzin. Świetnie sprawdzi się tu odkurzacz Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO w wersji pionowej oraz szczotka wyposażona w wałek Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włosie przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg i mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów. Wystarczy włączyć odkurzacz i nasze dywany i wykładziny będą w mig czyste. Na rączce odkurzacza możemy także regulować siłę ssania, dzięki czemu wyczyścimy nawet te największe zabrudzenia.

Krok 3: Odkurzamy podłogi twarde

 

Kolej na podłogi. Odkurzymy je skutecznie dzięki miękkiemu włosiu na wałku Hybrid Care. Do wyboru mamy 3 tryby odkurzania. Tryb Auto, który pozwala na odkurzanie do 40 minut bez konieczności ładowania baterii, tryb standardowy, który pracuje do 25 minut oraz tryb turbo, którego warto użyć przy bardziej wymagającym sprzątaniu – czas pracy na najwyższych obrotach to maksymalnie 12 minut.

 Warto podkreślić najwyższy poziom zwrotności odkurzacza, co pozwala nim łatwo i płynnie sterować. Innowacyjna szczotka H-Lab 2in1 Hydro, której kąt czyszczenia od 90º do 180º możemy zmienić jednym ruchem nadgarstka, z łatwością odkurzy przestrzeń wokół mebli, czy też w wąskich zakamarkach, bez potrzeby odsuwania ciężkich sprzętów domowych.

 

A co gdy chcemy na chwilę przerwać odkurzanie? Nie ma problemu! Dzięki wyważonej konstrukcji odkurzacza, możemy zaparkować go w pozycji pionowej i wrócić do sprzątania w dogodnym dla nas momencie.

Krok 4: Odkurzamy i myjemy podłogi jednocześnie!

Aby nasz dom świecił czystością, powinniśmy także umyć podłogi. Najlepiej jednak, gdy odkurzanie i mycie podłóg następuje jednocześnie. Oszczędzamy dzięki temu czas i zdecydowanie mniej się męczymy. Idealnym rozwiązaniem jest tu także wielofunkcyjny odkurzacz Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO, którego szczotka H-Lab 2in1 Hydro posiada – oprócz funkcji odkurzania – także wałek Hydro 360° umożliwiający precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik (o pojemności 70 ml) wodą z dodatkiem detergentu, umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć i urządzenie jest gotowe do pracy. Jednorazowe namoczenie starcza na umycie do 40 m2 powierzchni i nie musimy już – tak jak w przypadku tradycyjnego mopa – płukać go i wyciskać co chwilę, co znacząco zwiększa komfort sprzątania.

Warto także wspomnieć o napędzie odkurzacza Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO – silniku Direct Impulse, który minimalizując wibracje i tarcie, osiąga prędkość do 80 000 obr./min i moc 65W. Tak wydajny silnik to gwarancja efektywnego zbierania kurzu i zanieczyszczeń ze wszystkich rodzajów powierzchni, zarówno twardych jak i miękkich.

Na koniec wisienka na torcie – nie tylko czyste meble, dywany, czy podłogi, ale i czyste powietrze. Zastosowany w odkurzaczu Hoover system separacji Single Cyclone i dodatkowy poziom filtracji pozwalają na oddzielenie i zatrzymanie nawet najdrobniejszych cząstek pyłu wewnątrz pojemnika na kurz. Dzięki takiemu optymalnemu przepływowi strumienia powietrza, możemy cieszyć się czystym powietrzem w całym domu.

 

Dostępność i cena

 

Odkurzacz Hoover 5w1 H-FREE 300 HYDRO dostępny jest w sieci salonów RTV Euro AGD w cenie 799 zł. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »