Firma » Bankowość

Darmowa pożyczka gotówkowa – ruszyła nowa kampania reklamowa Getin Banku

Wystartowała kampania reklamowa Getin Banku promująca Darmową pożyczkę gotówkową. Jej bohaterami są Teresa i Wojtek – doradcy Klienta w jednym z oddziałów Banku, którzy prezentują korzyści nowej oferty.

Kampania potrwa do 26 lipca i będzie obejmować popularne, ogólnopolskie stacje radiowe. Koncepcję i scenariusz przygotowała Agencja Good, za kreacje odpowiada Studio Graficzne Getin Noble Banku, a zakup mediów zrealizował SMV Group.

Kampania Darmowej pożyczki gotówkowej to kolejna kreacja z udziałem Teresy i Wojtka – bohaterów popularnych spotów reklamowych Getin Banku. Tym razem para doradców przedstawia zalety oferty dedykowanej nowym Klientom Banku. Korzystając z Darmowej pożyczki gotówkowej możemy pożyczyć od 500 zł do 2 000 zł, a spłacimy jedynie kwotę zaciągniętego zobowiązania. Wysokość oprocentowania wynosi 0%, Getin Bank nie pobiera także prowizji za przeprowadzoną transakcję.

Z oferty można skorzystać w dowolnym oddziale Getin Banku. Formalności związane z udzieleniem pożyczki są załatwiane podczas jednej wizyty w placówce. Okres kredytowania trwa 12 miesięcy,
a kwotę miesięcznej raty można dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.

Kampania reklamowa promująca Darmową pożyczkę gotówkową ma zasięg ogólnopolski. Na jej potrzeby wyprodukowano spoty radiowe, które będą emitowane w popularnych stacjach radiowych: PR3, TOK FM, RMF z Klasą, Zet Total oraz sieci stacji Agory i O-Okularnika. Oferta jest także promowana na witrynach oddziałów Banku w całej Polsce.

Więcej informacji o ofercie Darmowej pożyczki gotówkowej można znaleźć TUTAJRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Noble Bank
http://gnb.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »