Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dbaj o włosy i wygrywaj nagrody

Zrób świetne zdjęcie z włosami w roli głównej i wygraj cenne nagrody. Firma Inter-Fragrances, producent kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, organizuje konkurs na najciekawsze zdjęcie ukazujące piękno zadbanych włosów.

Firma Inter-Fragrances, producent cenionych przez ekspertów kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, organizuje konkurs na najlepsze zdjęcie pokazujące piękno włosów. Zamieść swoje ulubione zdjęcia związane z włosami na portalu www.zadbajowlosy.pl od 17 października do 30 listopada 2008 roku. Podziel się z nami swoim spojrzeniem na kwestię w której jesteśmy ekspertem. Wszystkie fotografie wezmą udział w głosowaniu publiczności, a najlepsze zdjęcie w włosami w roli głównej wybiorą sami Internauci. Zaproś do głosowania swoich znajomych i zaskocz ich swoją kreatywnością.

Atrakcyjne nagrody czekają zarówno na autorów zdjęć jak i głosujących. Dla autorów dziesięciu najlepszych zdjęć firma Inter-Fragrances przygotowała atrakcyjne nagrody - bon Spa Travel, iPOD’a, bon do salonu jubilerskiego YES i wiele innych cennych nagród. Wśród głosujących do rozlosowania jest 50 zestawów kosmetyków Inter-Fragrances.

Wejdź na stronę www.zadbajowlosy.pl, zamieść oryginalne zdjęcie z udziałem włosów, lub zagłosuj na swojego faworyta i zaproś swoich znajomych do zabawy. Nagrody czekają…

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.zadbajowlosy.pl.

 

Kontakt prasowy:

Magdalena Knefel, Pegasus Public Relations, ul. Zgrupowania „Żmija” 12, 01-875 Warszawa, tel. (22) 877 22 18, e-mail m.knefel@pegasus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus PR
http://www.pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »