Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Depilacja brazylijska - metody

Depilacja brazylijska - metody
Zobacz więcej zdjęć »
Jakie są rodzaje depilacji brazylijskiej w Toruniu? Na czym dokładnie polega? Kiedy warto ją stosować?

Depilacja brazylijska Toruń polega na całkowitym usunięciu włosów ze stref intymnych. Do przeprowadzenia bezpiecznej depilacji brazylijskiej, ze względu na wrażliwość okolic intymnych, nie wszystkie metody usuwania zbędnych włosów nadają się w równym stopniu. Część z nich sprawdza się lepiej, inne – dużo gorzej. Która  metod depilacji jest najlepsza?

Depilacja brazylijska maszynką do golenia
Depilatorów elektrycznych, które wyrywają włoski, w żaden sposób polecić nie można, bo urządzenia te najlepiej sprawdzają się na tych partiach ciała, które pokrywa niepofałdowana skóra o normalnej grubości. Depilację brazylijską można jednak wykonać maszynką do golenia. Choć jest to trudne i może stwarzać pewne problemy depilacja brazylijska maszynką do golenia, należy do najczęściej wybieranych metod. Jej zalety to niskie koszta depilacji, brak bólu i możliwość samodzielnego wykonania zabiegu. Wadą jest możliwość wystąpienia podrażnień oraz szybkość odrastania niechcianych włosów.

Depilacja woskiem i pastą cukrową
Można wykonać je w domu lub gabinecie kosmetycznym. Depilacja brazylijska wykonana przy pomocy wosku lub pasty daje trwalsze efekty. Włoski odrastają dopiero po kilku tygodniach. Jedyną niedogodnością jest w tym przypadku ból towarzyszący depilacji. Należy liczyć się też z możliwością wrastania włosków i powstawania podrażnień. 

Depilacja chemiczna
Stosunkowo najprostsza jest depilacja chemiczna – kremem do depilacji, jednak z uwagi na możliwość podrażnienia delikatnej śluzówki narządów płciowych należy wykonywać ją bardzo ostrożnie i z użyciem odpowiedniego kremu. Niestety niewiele kremów dostępnych na rynku nadaje się do pełnej depilacji brazylijskiej.

Trwała depilacja brazylijska
Do niedawna była metodą dość kontrowersyjną, jednak wraz z pojawieniem się nowoczesnych laserów do depilacji trwała depilacja, choć nie zawsze w wersji „głębokiego bikini” zdobywa sobie coraz większe grono zwolenniczek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

henryk.frolena

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »