Technologie » Telekomunikacja

Designerska lampka biurkowa z funkcją bezprzewodowego ładowania indukcyjnego

Designerska lampka biurkowa z funkcją bezprzewodowego ładowania indukcyjnego
Zobacz więcej zdjęć »
Moduł świecący LED lampy umieszczono na eliptycznie wyprofilowanej, monolitycznej aluminiowej ramie, dzięki czemu zyskuje ona wyrafinowany, a zarazem minimalistyczny wygląd.

Firma KONTEL, wiodący rodzimy dystrybutor i importer rozwiązań telekomunikacyjnych i audiowizualnych, poszerzył ofertę marki własnej KT o ciekawy element wyposażenia biura i domowej strefy relaksu – lampkę LED CPS300. Urządzenie zapewnia aż pięć trybów świecenia, a także powłokę antyrefleksyjną chroniącą oczy użytkownika.

Moduł świecący LED lampy umieszczono na eliptycznie wyprofilowanej, monolitycznej aluminiowej ramie, dzięki czemu zyskuje ona wyrafinowany, a zarazem minimalistyczny wygląd. Podstawa ładująca została wykonana z tworzywa ABS. Takie połączenie sprawia, że urządzenie jest zarówno lekkie, jak i  wytrzymałe. Oświetlenie znajduje się na optymalnej dla oczu użytkownika wysokości. Mamy do wyboru aż pięć stopni natężenia jasności świecenia, od lekkiego przyjemnego doświetlenia, poprzez tryby umożliwiające czytanie czy pracę przy komputerze. Lampa ma maksymalną jasność 960 lumenów (około 70W) i temperaturę barwową 5700K. Specjalna powłoka antyrefleksyjna zastosowana w urządzeniu łagodzi zmęczenie wzroku podczas wielogodzinnej pracy.

Stabilna podstawka skrywa gniazdo USB 5V do ładowania przewodowych urządzeń oraz bezprzewodową ładowarkę indukcyjną, która uaktywnia się w momencie, gdy położymy smartfona w centralnym punkcie wzdłuż przycisków funkcyjnych wbudowanych w dotykowy panel. Bezprzewodowe ładowanie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, które notorycznie zapominają przewodowej ładowarki lub chcą chronić delikatne gniazdo ładowania smartfona przed częstym podłączaniem kabla. Funkcja ładowania bezprzewodowego działa także w momencie, gdy lampka jest wyłączona. Udogodnieniem jest możliwość naładowania dwóch urządzeń mobilnych jednocześnie – jednego przewodowo, a drugiego indukcyjnie.

Lampka biurkowa KT CPS300 w eleganckim matowo-srebrnym kolorze metalu dostępna jest w systemie B2B KONTEL.net, https://bit.ly/2EdoDmV. Z pewnością stanie się ona ciekawym elementem wyposażenia miejsca pracy i wypoczynku.

O firmie KONTEL:

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek, między innymi Plantronics, ClearOne, Konftel, Polycom, Yealink czy Ascom. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma KONTEL to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »