Technologie » Internet

DevaGroup i RoiExperts łączą siły

DevaGroup i RoiExperts łączą siły. Roiexperts dołącza do DevaGroup, agencji Google Premier Partner i Google Rising Stars.

Połączenie sił wraz z połączeniem zespołów specjalistów oznacza jeszcze większe możliwości dla klientów obu agencji, a także kolejny skok rozwojowy dla DevaGroup. Obecna na rynku SEM od 13 lat DevaGroup ma na koncie wiele sukcesów. Najnowszy to  zakwalifikowanie się do finału Google Premier Partner Awards, najbardziej prestiżowego konkursu w branży SEM.


Do zespołu DevaGroup dołączy m.in. Trener Google Ads, właściciel Roiexpers - Tomasz Trzósło jako Sales and Google Ads Manager. Pieczętuje to wieloletnią współpracę między firmami obejmującą m.in. wspólne wydanie z PWN największego kompendium wiedzy z zakresu egzaminów Google.

“Już teraz ruszamy z projektami połączenie know-how - przełoży się to na jeszcze bardziej skuteczne kampanie i wyższy poziom raportowania. Ale to nie koniec planów rozwojowych na ten rok, nie zwalniamy tempa - mówi Krzysztof Marzec, CEO DevaGroup.”

DevaGroup świadczy usługi SEM od 2005 roku, a w branży digital zbiera doświadczenie od 1999 roku. Wyróżniana nagrodami za wystąpienia i kampanie osiągnęła najwyższy status Google Premier Partner. Znana jest również  z organizacji największego wydarzenia branży w Krakowie - semKRK, którego poprzednia edycja zgromadziła 480 osób.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

natalia.turchan@devagroup.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »