Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Dieta kopenhaska - słów kilka

Dieta kopenhaska - słów kilka
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy, kto choć raz chciał zrzucić parę kilo, ma świadomość, że odchudzać się można na bardzo wiele sposobów. Specjaliści podkreślają, że najlepsze rezultaty daje połączenie racjonalnej diety, z odpowiednio dobranym, do możliwości konkretnej osoby, wysiłkiem fizycznym.

Obecnie mamy do wyboru niezliczone diety odchudzające. Jedne pozwalają schudnąć szybko, inne wymagają dłuższych wyrzeczeń i cierpliwości, ale najczęściej nie grożą efektem jo-jo.

Wśród diet rygorystycznych, na wyróżnienie zasługuje niewątpliwie dieta kopenhaska. Pozwala ona zrzucić od pięciu do dwudziestu kilogramów w ciągu dwóch tygodni.

Zasady na których opiera się dieta kopenhaska, są całkiem proste, a główna sprowadza się do tego, że przy stosowaniu tej diety, należy bezwzględnie przestrzegać ustalonego wcześniej jadłospisu (patrz: jadłospis diety kopenhaskiej). Nawet najmniejsze odstępstwo sprawi, że dieta będzie nieskuteczna, a cały wcześniejszy wysiłek pójdzie na marne. Ponadto zaleca się, by posiłki każdorazowo spożywane były w tych samych godzinach. W diecie kopenhaskiej ważne jest również, by w ciągu dnia wypić co najmniej dwa litry wody. Diety tej nie wolno, ani skracać, ani wydłużać. Zbyt długie jej stosowanie może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie, z kolei skończenie jej zbyt wcześnie spowoduje, że dieta kopenhaska nie przyniesie spodziewanych efektów. Pamiętać należy również i o tym, że dietę tą można powtórzyć, nie wcześniej niż po upływie dwóch lat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

niniwa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »