Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Dni otwarte w Fundacji Fundament

Dni otwarte w Fundacji Fundament
Zobacz więcej zdjęć »
7 i 21 stycznia 2010 , w godzinach 17.00 – 18.30, Warszawa, ul. Koszykowa 24/7, wstęp wolny. Wszystkich zainteresowanych medytacją, technikami relaksacyjnymi, nauką radzenia sobie ze stresem zapraszamy na dni otwarte.

Przy kawie i herbacie rozmawiamy o medytacji i stresie. Od 18.30 do +- 20.30 można spróbować „siedzenia” czyli medytacji wglądu praktykowanej w Fundacji Fundament.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

O Fundacji Fundament:

Celem działalności Fundacji Fundament jest poprawa jakości życia.

Przeżywanie naszego życia odbywa się na fundamencie, jakim jest nasz umysł.

Czerpiemy z wielowiekowej tradycji, z rozwiązań sprawdzonych przez wiele pokoleń. W naszej pracy wykorzystujemy techniki medytacyjne oraz techniki głębokiego relaksu kultury buddyjskiej, taoistycznej.

Poczucie szczęścia lub jego brak są w nas, w naszym umyśle. Dlatego Fundacja Fundament zajmuje się umysłem. Czasami różne emocje, takie jak złość, lęk, agresja, rozkojarzenie, smutek stoją na drodze do osiągnięcia poczucia pełni i szczęścia. Fundacja Fundament pomaga radzić sobie na drodze do osiągnięcia harmonii, spokoju i szczęścia.

Połączenie tradycyjnych narzędzi Wschodu ze współczesną terapią pozwoliło na stworzenie unikalnych autorskich programów, prowadzących ich uczestników do poczucia wyciszenia, sensu, siły, pełni i szczęścia.
www.fundacjafundament.pl

Źródło: Biuro Fundacji FundamentRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »