Gospodarka » Narzędzia

Dobre łączenie bez kabla

Dobre łączenie bez kabla
Zobacz więcej zdjęć »
Rodzina narzędzi łączących marki TOPEX właśnie powiększyła się o bezprzewodowy pistolet klejowy. Nowe narzędzie znakomicie sprawdzi się nie tylko w domowych warunkach – równie dobrze poradzi sobie z profesjonalnymi wyzwaniami.

Nowy pistolet klejowy TOPEX gotowość do pracy osiąga w zaledwie pięć minut od podłączenia do prądu. Po osiągnięciu temperatury roboczej pracujący ma możliwość nanoszenia spoiwa przez kolejne 10 minut. Brak przewodu i wydajność na poziomie 20g/min pozwala na bardzo wygodną i efektywną pracę. Jak się okazuje to nie jedyna zaleta tego narzędzia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Producent pomyślał również o utrzymaniu czystości miejsca pracy. Stacja dokująca/podstawka pistoletu wchodząca w skład zestawu zaopatrzona została w zbiorniczek na skapujący podczas rozgrzewania klej. Dzięki temu użytkownik uniknie kłopotliwego usuwania zabrudzeń spowodowanych przez gorące spoiwo. Urządzenie współpracuje z wkładami klejowymi o średnicy 11 mm.

Nowy, bezprzewodowy pistolet klejowy marki TOPEX to bardzo poręczne i praktyczne narzędzie, które pomoże z łatwością zapanować np. nad domowym okablowaniem. Bez zmartwień o długość kabla.

 

Więcej informacji na temat nowego urządzenia oraz szerokiej oferty marki TOPEX na stronie: www.topex.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TOPEX
http://www.topex.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »