Dom » Nieruchomość

Dobrzykowice - mieszkanie z potencjałem

Jeśli szukasz mieszkania w niskiej cenie to dobrze trafiłeś! Już w tym roku możesz zamieszkać w swoim nowym mieszkaniu na nowoczesnym, kameralnym zamkniętym osiedlu w Dobrzykowicach pod Wrocławiem.

Jeśli szukasz mieszkania w niskiej cenie to dobrze trafiłeś! Już w tym roku możesz zamieszkać w swoim nowym mieszkaniu na nowoczesnym, kameralnym zamkniętym osiedlu w Dobrzykowicach pod Wrocławiem.

Nowa komfortowa inwestycja w pięknym spokojnym miejscu, w miejscowości położonej 1km od Wrocławia w Dobrzykowicach.

W miejscowości znajduje się pełna infrastruktura, czyli żłobek, przedszkole, nowoczesna szkoła podstawowa, sklepy, apteka, Biedronka, tereny rekreacyjne, boiska sportowe, trasy rowerowe, centrum fitness i w pełni rozwinięta komunikacja podmiejska – 3 autobusy – 845, 865, 855- bezpośrednio spod inwestycji odjeżdżają do Wrocławia ul. Kromera i Norwida. Od czerwca 2021 rusza zrewitalizowana linia kolejowa łącząca Jelcz - Laskowice z Wrocław Sołtysowice - przebieg trasy https://tiny.pl/r17k6

To idealne miejsce dla rodzin, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia – zaledwie kilometr od granic miasta. Atrakcyjna lokalizacja osiedla pozwala na szybkie połączenie z trasą S8 poprzez łącznik w Długołęce i budowaną trasą Łany-Długołęka. Trasa S8 pozwala na szybką komunikację z lotniskiem oraz północną częścią miasta.

W pobliżu znajdują się również tereny rekreacji wodnej.

KOMFORTOWE MIESZKANIA OD DEWELOPERA- OSIEDLE ZAMKNIĘTE ZE SZLABANEM !!!!! – PLAC ZABAW- TERENY REKREACYJNE

Miejsca postojowe ogólnodostępne przed budynkiem, z tyłu budynku miejsca indywidualne!!!!

Dogodne położenie, komfortowe lokale i kameralna, niska zabudowa z licznymi udogodnieniami , budynki z windą, balkonami, ogródkami, komórkami lokatorskimi, wózkownią oraz miejscami postojowymi – to tylko niektóre z licznych atutów nowej inwestycji.

W sprzedaży mieszkania o powierzchni od 34 m2 do 70 m2

W ofercie mieszkania 1, 2 oraz 3 pokojowe z ogrodami , tarasami i balkonami.

Ogrzewanie gazowe, własna kotłownia, budynek wykonany z najlepszych materiałów budowlanych, ocieplony styropianem – 20 cm z cegły ceramicznej.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę: twojenieruchomosci.expertRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tok Tok
http://toktok.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


tablice emaliowane
Sprzedajemy tablice emaliowane, szyldy emaliowane, tablice adresowe, tablice emaliowane, tablice urzędowe, tabliczki emaliowane, godła emaliowane ... atrakcyjne
szyldy.edu.pl
wdrożenia comarch
lublin chełm dęblin hrubieszów janów lubelski krasnystaw kraśnik puławy wdrożenie ochrony danych osobowych

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »