Technologie » Fotografia

DOM.pl ogłasza konkurs - zrób zdjęcie i wygraj nagrodę!

DOM.pl stawia czoło jesiennej chandrze. Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wszystkich Domowników, którzy bez względu na porę roku, najbardziej cenią czas spędzony w ulubionym miejscu w domu. Zrób zdjęcie, dołącz opis i wygraj cenną nagrodę!

Jesienna pogoda-niepogoda budzi mieszane uczucia. Niby się zachwycamy barwami tej pory roku, niby lubimy brodzić w kolorowych, opadniętych liściach, jednak najchętniej chowamy się w zaciszu domowego ciepła z kubkiem gorącego kakao czy czegoś cieplejszego, to znaczy mocniejszego...

DOM.pl stawia czoło jesiennej chandrze. Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wszystkich Domowników, którzy bez względu na porę roku, najbardziej cenią czas spędzony w ulubionym miejscu w domu. Zrób zdjęcie, dołącz opis i wygraj cenną nagrodę!

Konkurs Fotograficzny „Mój dom, moje miejsce”

Zadanie konkursowe polega na sfotografowaniu swojego ulubionego miejsca w domu. Może to być całe pomieszczenie, może być jego charakterystyczna część, spokojny kąt czy wysłużony fotel.

DOM.pl to portal dla ludzi urządzających swój dom czy mieszkanie, ale również lider sprzedaży gotowych projektów domów. W konkursie nie może więc zabraknąć także osób, które dopiero zaczynają budowę swoich wymarzonych czterech ścian, fotografie mogą zatem przedstawiać także plac budowy.

Najważniejsze uzasadnienie

Czekamy na zdjęcia, ale również ciekawe acz krótkie opisy, uzasadniające wybory naszych Domowników. Mogą wzruszać lub rozbawiać, skłaniać do refleksji i dawać inspirację.

Autor najciekawszej pracy konkursowej otrzyma wyjątkowo domową nagrodę – piękną sofę z funkcją spania, o wartości 1582 zł, która doskonale wkomponuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza.

Konkurs trwa od 8 października do 14 listopada, ogłoszenie wyników nastąpi 19 listopada 2010 r.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i do komentowania nadesłanych prac – najaktywniejszy komentator zostanie uhonorowany dodatkową nagrodą specjalną!

Regulamin i szczegółowe warunki konkursu są dostępne na stronie www.DOM.pl i na portalu społecznościowym www.Moj.DOM.pl

Zapraszamy i życzymy powodzenia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DOM.pl
http://www.dom.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »