Dom » Nieruchomość

Dom pokazowy w Sobieniach Królewskich

Dom pokazowy w Sobieniach Królewskich
Zobacz więcej zdjęć »
Mało kto lubi inwestować w przysłowiowego kota w worku, zwłaszcza gdy chodzi o luksusowe nieruchomości. Z myślą o wymagających klientach przygotowany został dom pokazowy na terenie kompleksu Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Miłośnicy natury, fani gry w golfa oraz wszyscy, którzy cenią sobie spokój i aktywny wypoczynek mają teraz okazję zobaczyć, jak może wyglądać ich przyszły dom.

Dom powstał w ramach pierwszego etapu inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club i jest jednym z 9 domów usytuowanych w bliskim sąsiedztwie pola golfowego. Na osiedlu powstaną łącznie 83 domy jednorodzinne. Prezentowany dom ma 158,23 m2 powierzchni użytkowej parteru oraz poddasze, które można funkcjonalnie zagospodarować.

Przestronny i wygodny

Na parterze budynku znajdują się m.in. kuchnia, pokój dzienny z jadalnią oraz dwie sypialnie, każda z oddzielną łazienką i garderobą. Z salonu można wyjść na 32-metrowy taras. Pomyślano też o pomieszczeniu gospodarczym i toalecie dla gości. Poddasze natomiast to prawie 19-metrowa sypialnia z oddzielną łazienką oraz otwarta, 28-metrowa przestrzeń, która z powodzeniem możne służyć jako biblioteka lub gabinet. Układ pomieszczeń pozwala cieszyć się swobodą i prywatnością, nawet gdy zaprosimy gości.

Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 802 m2. Ścieżki prowadzące do budynku oraz wokół niego, podobnie jak podjazd, są wybrukowane. Teren posesji posiada własny system nawadniania, jest ogrodzony i oświetlony. Do nieruchomości doprowadzone zostały wszystkie media. Tuż przy domu znajduje się zadaszone miejsce postojowe.

Pierwszy etap budowy obejmuje 9 domów - osiem o powierzchni takiej jak dom pokazowy i jeden o powierzchni użytkowej parteru 170,96 m2. Cena netto domów będących w sprzedaży w pierwszym etapie waha się w granicach od 950 000 zł do 1 500 000 zł. Planowane zakończenie tego etapu budowy to IV kwartał 2010 roku.

Dodatkowe walory inwestycji

Atrakcyjność osiedla domów podnosi jego lokalizacja - tylko ok. 30 km od Warszawy, w malowniczo położonej miejscowości Sobienie Szlacheckie, oraz zaplecze rekreacyjne Sobieni Królewskich. W ramach kompleksu Sobienie Królewskie Golf & Country Club powstaną m.in.: 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, Akademii Golfa i driving range (otwarcie już we wrześniu tego roku), Dom Klubowy, korty tenisowe, stadnina koni oraz hotel z ośrodkiem SPA. Dodatkowo, nieopodal inwestycji znajduje się szkoła latania Silvair i lądowisko dla samolotów turystycznych.


Więcej informacji na stronie www.sobieniekrolewskie.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sobienie Królewskie Golf & Country Club
http://sobieniekrolewskie.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »