Dom » Wnętrza

Domowe, zaciszne SPA

Miejscem, gdzie możemy odprężyć się, wypocząć i zrelaksować po ciężkim dniu pracy nie musi być wcale gabinet SPA czy sauna.

Wystarczy odpowiednio zaprojektowana i wyposażona nasza własna łazienka, która  może przemienić się w prawdziwy, w pełni wyposażony gabinet odnowy biologicznej, któremu nic nie będzie brakowało.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Obecne trendy w wystroju łazienek kładą nacisk na każdy, nawet najmniejszy element ich wystroju - począwszy od detali tak niewielkich jak dozowniki papieru czy dozowniki do mydła. Diabeł tkwi w szczegółach. Zmieniają na lepsze wizerunek całego pomieszczenia, pod warunkiem, że są one odpowiednio do siebie dopasowane. Obecnie panuje moda na projektowanie łazienek stylizowanych na greckie łaźnie czy skandynawskie sauny.

Skandynawowie kładą bardzo duży nacisk na ogrzewanie ciała i wieczorny relaks w łaźni. Ich sauny są połączone z łazienkami i stanowią często serce domu. Tam spotykają się wszyscy domownicy, dzielą się refleksjami i wiadomościami oraz spędzają razem czas, czego często nie mogą zrobić w ciągu całego dnia. I my zachwycamy się takimi pomieszczeniami, które pozwalają nie tylko przyjemnie wygrzać ciało po zimnym dniu i służą relaksowi, ale również mają działanie zdrowotne. Przejęliśmy więc nie tylko to zamiłowanie, ale również ich wzornictwo i projekty. Bardzo modne są drewniane, odpowiednio zaimpregnowane, akcesoria łazienkowe, które przypominają klimat tych skandynawskich pomieszczeń. Balie, ławy i cały wystrój jest tam w końcu wykonany z aromatycznych sosen.

To jeden z typów łazienek, na które coraz częściej się decydujemy. Inny rodzaj to stylizacja na czasy dawne - lata pięćdziesiąte i sześćdziesiąte również znajduje swoich amatorów. Możemy spotkać wiele dodatków takich jak akcesoria łazienkowe retro, które mają niesamowity urok - i są oczywiście również funkcjonalne! Galanteria łazienkowa obecnie jest sytuowana nie tylko jako narzędzie użytkowe, ale balansuje na krawędzi sztuki użytkowej. Nowe rozwiązania, kształty i materiały, wprowadzane przez projektantów potrafią zachwycić kształtami i wyglądem. Akcesoria łazienkowe maja bowiem nie tylko dobrze służyć, ale również - może przede wszystkim, wyglądać. Idealnym przykładem są tu  tiger akcesoria łazienkowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »