Dom » Wnętrza

Nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego

Nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego
Zobacz więcej zdjęć »
Kuchnia jest pomieszczeniem, które ma być przede wszystkim funkcjonalne ale i przyjazne. Spędzamy w nim bowiem stosunkowo dużo czasu przygotowując i spożywając posiłki oraz pijąc poranną kawę.

Powinno więc wpływać pozytywnie na nasz nastrój, być wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Nowoczesne kuchnie cechują się między innymi właśnie tym, że łączą wyjątkowy wygląd z funkcjonalnością. Najnowsze artykuły gospodarstwa domowego imponują – są bowiem wielofunkcyjne, działają intuicyjnie i mają coraz więcej funkcji ułatwiającym nam codzienne obowiązki.

Bardzo modnymi elementami wystroju są obecnie naklejki na lodówki. Nie są to jednak kiczowate produkty, ale w pełni wartościowe i stylowe gadżety. Lodówki do zabudowy ozdobione w ten sposób są akcentem, który zmieni całkowicie wygląd naszej kuchni. Producenci i projektanci ciągle zaskakują nas nowinkami. Pojawiają się na przykład ekspresy ciśnieniowe De Longhi, które nie tylko przygotują nam kawę na pięć minut przed budzikiem, ale również wyglądają jak maszyny rodem z odysei kosmicznej. Personalizowane pod kontem konkretnej kuchni są również okapy Faber a nawet płyty do zabudowy. Czasy, gdy w sklepowych stały jedynie dwa modele tych urządzeń różniące się marką – nie wyglądem, odeszły już w zapomnienie.

Co więcej możemy wybrać sprzęty, które dostosowano specjalnie do potrzeb małych pomieszczeń lub dla osób, które żyją samotnie. Miniaturowe zmywarki do zabudowy i pralki Bosch zmieszczą się nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Dla rodzin z dziećmi zaprojektowano natomiast zmywarki do zabudowy Siemens, które mają duże możliwości „przerobowe”, a przy tym działają energooszczędnie. Sprzęty kuchenne powinny być również bezpieczne – szczególnie gdy po domu krząta się mały brzdąc. Warto więc wybrać zmywarki Bosch lub zmywarki Siemens ze specjalnymi zabezpieczeniami, które nie pozwolą naszej latorośli zrobić sobie przypadkiem krzywdę. Na szczęście żyjemy w czasach, gdy udogodnienia są na topie – ale nie tylko. Są przede wszystkim w cenie, zawartość portfela ma więc znaczenie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »