Rozrywka i wypoczynek » Sport

Dudek dał plamę

Zobacz więcej zdjęć »
Polski bramkarz Realu Madryt Jerzy Dudek w meczu 1/16 finału Pucharu Hiszpanii z trzecioligowym Realem Union puścił trzy bramki.

Choć Real Madryt wygrał spotkanie 4:3 (1:1), to "Królewscy", którzy przegrali pierwszy mecz 2:3, odpadli z tych rozgrywek! Jerzy Dudek, który zagrał całe spotkanie piłkę po raz pierwszy wyciągał z bramki w 14. minucie gry po trafieniu Paul Abasalo.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jeszcze przed przerwą "Królewscy" dzięki trafieniu Raula zdołali wyrównać i zawodnicy do szatni schodzili przy stanie 1:1.

Tuż po przerwie goście ponownie wyszli na prowadzenie a Dudka pokonał Aiser Salcedo. Odpowiedź Realu Madryt była natychmiastowa a na listę strzelców ponownie wpisał się Raul. Zespół Dudka dzięki Alberto Bueno w 68. minucie wyszedł na prowadzenie, a pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry dzięki trzeciemu trafieniu Raula "Królewscy" prowadzili już 4:2. W doliczonym czasie gry Jerzy Dudek został jednak pokonany po raz trzeci Eneko Romo.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.