Dom » Budownictwo

Dyfuzor BASF Poliuretany GmbH

Dyfuzor BASF jest nową metodą aplikacji pianki dla poprawy jakości oraz niższych kosztów produkcji. Dostępny wyłącznie w BASF Polyurethanes GmbH.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kamień milowy w przetwarzaniu PU/PIR:
Problemy z pęcherzami, produkcja jest zbyt wolna, za dużo odpadu przy rozpoczynaniu produkcji?
Można poprawić kluczowe właściwości produktu nawet o 30% wykorzystujac zalety płynące z używania dyfuzora BASF w produkcji ciągłej płyt warstwowych.
Rewolucyjna technologia opracowana przez firmę BASF Polyurethanes, stosowana z powodzeniem od roku 2007, daje szansę na łatwiejszą, stabilniejszą, bardziej ekonomiczną i wyższej jakości produkcję.
Elastopor H/Elastopir z dyfuzorem BASF to bezkonkurencyjne połączenie materiału oraz technologii.

Doskonała pianka: z dyfuzorem firmy BASF
Dyfuzor BASF został opracowany w celu zastąpienia tradycyjnej technologii aplikacji pianki. Dzięki modułowej budowie może zostać dostosowany do rodzaju oraz wymagań produkowanych paneli. W czasie procesu spieniania PU/PIR, piana jest równomiernie podawana na dolną okładzinę płyty w sposób laminarny.
Zalety dyfuzora są oczywiste:
    Piana jest podawana równomiernie na całej powierzchni dolnej okładziny.
    Stabilne parametry procesu są osiągnięte zaraz po starcie produkcji.
    Produkowana pianka ma doskonałą strukturę komórkową oraz lepsze właściwości mechaniczne.
    Płyty warstwowe bez pęcherzy pod górną okładziną

Bardziej ekonomiczna produkcja z dyfuzorem BASF Polyurethanes GmbH
Dyfuzor może być zainstalowany na linii do produkcji ciągłej płyt warstwowych z rdzeniem PU/PIR, dzięki małym lub wręcz żadnym nakładom inwestycyjnym. Przynosi to oszczędności.
Dyfuzory są dołączane do każdej dostawy materiału. Dlatego używając jednorazowych dyfuzorów nasz klient może zawsze produkować płyty najwyższej jakości oraz zaoszczędzić czas przeznaczony na czyszczenie standardowych dyfuzorów. Odpad przy starcie produkcji jest zminimalizowany. Przy użyciu dyfuzora BASF można produkować łatwiej i szybciej. Innymi słowy: doskonale.
Przykład: optymalne właściwości mechaniczne pianek PU/PIR z dyfuzora BASF
Wytrzymałość na ściskanie        + 10% do + 20%
Moduł E ściskania                + 10% do + 20%
Wytrzymałość na rozciąganie        + 10% do + 30%
Moduł E rozciągania            + 10% do + 30%
Informacje zawarte w tej publikacji bazują na naszej aktualnej wiedzy i doświadczeniu. Z powodu wielu czynników mogących mieć wpływ na przetwarzanie i zastosowanie naszych produktów, powyższe dane nie zwalniają użytkowników tych produktów od przeprowadzania własnych badań i prób. Przedmiotowe informacje nie stanowią również gwarancji określonych właściwości produktów ani ich przydatności do określonego celu. Wszelkie zawarte tu opisy, rysunki, fotografie, dane, parametry, proporcje, ciężary etc. mogą zostać zmienione bez uprzedniego powiadomienia i nie stanowią umownej gwarancji jakości produktu. Na odbiorcy naszych towarów spoczywa odpowiedzialność związana z obowiązkiem zapewnienia przestrzegania wszelkich praw zastrzeżonych oraz przestrzegania obowiązujących przepisów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BASF Polska Sp.z o.o
http://www.basf.pl/ecp1/Poland/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »