Dom » Wnętrza

DYWAN w prezencie od KOMFORT

DYWAN w prezencie od KOMFORT
Zobacz więcej zdjęć »
9 listopada br. rozpoczęła się ogólnopolska promocja w Sklepach KOMFORT pod hasłem „Dywan w prezencie”. W listopadzie i grudniu klienci Komfortu dokonując zakupu dywanu będą mogli wybrać dla siebie dodatkowy prezent.


Zbliżające się święta, to gorący okres dla handlu i branży wnętrzarskiej. Klienci poszukujący pomysłu na szybką, niedrogą i efektowną zmianę wystroju wnętrza, często decydują się na zakup dywanu. W nowej kolekcji dywanów w sklepach Komfort każdy znajdzie wzory i kolory, pasujące do swojego wnętrza.

Dodatkowo aby zachęcić klientów, każdy kto zakupi dywan za minimum 290 zł, będzie mógł wybrać  dla siebie dywan w modnych kolorach, który otrzyma za darmo, w prezencie. Do rozdania Komfort przygotował dywany w różnych rozmiarach i kolorach do wyboru.

W listopadzie wzbogaciliśmy aktualną  ofertę o kilkaset nowych wzorów dywanów, tak aby każdy znalazł u nas produkt odpowiedni dla siebie. Dodatkowo, zdecydowaliśmy są nagrodzić osoby, które dokonają u nas zakupu, modnym dywanem w prezencie. Taki rodzaj świątecznej promocji spotkał się już wcześniej z pozytywnym odzewem naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na taką akcję ponownie - mówi Anna Heimberger, Dyrektor ds. Marketingu Sklepów Komfort SA.

Dla zabieganych klientów, którzy nie mają czasu, oferta promocyjna będzie dostępna również w zakupach online. Jednocześnie w okresie przedświątecznym pojawi się wiele atrakcyjnych ofert cenowych dostępnych tylko w sprzedaży przez internet

Promocja będzie trwała do 31.12.2012 roku. Obejmuje wszystkie sklepy KOMFORT w całej Polsce oraz sklep internetowy www.komfort.pl .

Akcja promocyjna wpierana jest kampanią radiową oraz reklamami w prasie i Internecie. Do oznaczenia promocji we wszystkich punktach sprzedaży zaprojektowane zostały materiały takie jak bannery, plakaty i lokalne billboardy. Materiały POS przygotował Dział Marketingu firmy. Kreację spotu radiowego przygotowała Agencja Red8, a zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Starlink.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »