Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dziecięcy karnawał w CH Janki

Dziecięcy karnawał w CH Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W każdą sobotę, od 29 stycznia aż do 5 marca 2011 r., na placu zabaw „Bajkowy Labirynt” w Centrum Handlowym Janki odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci.

Karnawał to szczególny okres w roku, pełen zabawy i śmiechu. Jest wyczekiwany także przez najmłodszych, którzy chętnie biorą udział w rozmaitych atrakcjach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci oraz ich rodziców, plac zabaw „Bajkowy Labirynt" zaplanował cotygodniowe bale. Zabawy odbywać się będą w dniach 29 stycznia, 5, 12, 19 i 26 lutego oraz 5 marca na terenie CH Janki ul. Mszczonowska 3. Uczestniczyć w nich mogą dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

Każdy bal będzie trwał dwie godziny (od 13.00 do 15.00). W tym czasie przeszkolone animatorki zorganizują dzieciom liczne gry i konkursy, tak aby każda chwila spędzona w „Bajkowym Labiryncie" była wyjątkowa i niezapomniana. W trakcie zabawy najmłodsi otrzymają poczęstunek w postaci paluszków, ciastek oraz soku do picia, a także drobny upominek - kolorowy balonik.

Bilet wstępu na bal karnawałowy kosztuje 20 zł. Zaliczkę w wysokości 10 zł należy wpłacić dzień wcześniej. Bale będą organizowane dla co najmniej pięciorga dzieci. W przypadku braku zainteresowania, najpóźniej dzień wcześniej wieczorem, „Bajkowy Labirynt" telefonicznie poinformuje rodziców o odwołaniu zabawy. Wszystkie wpłacone zaliczki zostaną zwrócone.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »