Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dzień Matki w VIVO! Stalowa Wola

Dzień Matki w VIVO! Stalowa Wola
Zobacz więcej zdjęć »
Bezpłatne konsultacje oraz badania USG i USG 4D, praktyczne porady i konkursy – to wszystko czeka na kobiety w ciąży i świeżo upieczonych rodziców już 25 maja w VIVO! Stalowa Wola. Akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2019” organizowana jest przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo.

Już 25 maja w VIVO! Stalowa Wola, w ramach akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2019”, stanie gabinet wyposażony w aparaty ultrasonograficzne, niezbędny sprzęt i artykuły medyczne. Lekarze specjaliści przeprowadzą tu bezpłatne badania USG i USG 4D, umożliwiające ocenę stanu zdrowia dziecka. Podczas badania USG 4D mamy będą miały możliwość zobaczenia swojego malucha jeszcze przed narodzinami.       

Wokół gabinetów rozmieszczone zostaną również punkty konsultacyjne, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami i uzyskać informacje dotyczące m.in. przygotowania do porodu, zalet karmienia piersią, pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej czy właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej. Poruszone również zostaną tematy tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem, wpływu noszenia i przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny, a także powracania do formy po porodzie.    

W trakcie akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2019” przewidziano również szereg dodatkowych aktywności: prezentację bezpiecznej kąpieli niemowlęcia oraz sposobów wiązania chust, instruktaż pierwszej pomocy pediatrycznej oraz liczne konkursy. W mobilnym studiu fotograficznym wykonamy mamom profesjonalne zdjęcia a makijażystki marki Hebe zadbają o urodę mam.

To nie koniec atrakcji, jakie VIVO! Stalowa Wola przygotowała dla wszystkich mam z okazji ich święta! 25 maja odbędą się tu wyjątkowe warsztaty kreatywne, podczas których Mamy wspólnie ze swoimi pociechami wykonają i ozdobią oryginalne upominki – ramki na wspólne zdjęcia, które następnie będzie można zabrać ze sobą do domu. Fotografie wykonane zostaną w specjalnie przygotowanym na tę okazję studiu z oryginalnymi gadżetami. Kreatywne zajęcia będą doskonałą okazją do zacieśnienia relacji ze swoimi pociechami, wspólnej zabawy i pomysłowych rozwiązań. Akcja „Kochane Mamy Oprawiamy w Ramy” odbędzie się w godz. 13.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »