Kultura, sztuka » Kultura

e-booki z BC Edukacja

e-booki z BC Edukacja
Zobacz więcej zdjęć »
Prawie pięćdziesiąt specjalistycznych i poradnikowych e-booków przekaże Księgarni eClicto wydawnictwo BC.edu,

Prawie pięćdziesiąt specjalistycznych i poradnikowych e-booków, dotyczących m.in. biznesu i marketingu, przekaże Księgarni eClicto warszawskie wydawnictwo BC.edu, prowadzone przez firmę BC Edukacja, z którą nasz projekt podpisał umowę o współpracy.

Wśród tytułów, które niebawem znajdą się w Księgarni eClicto, są publikacje z serii wydawniczych BC.edu: „Biznes Bestseller”, „ABC Profesjonalisty”, „90 porad jak…” i „Samokształcenie w biznesie”.

Nie zabraknie absolutnych nowości wydawniczych,  które dopiero czekają na swoją premierę w wersji papierowej, np. „Grzeczne dziewczynki pracują, a niegrzeczne robią karierę” (premiera 2 kwietnia 2010), „Asertywność i sztuka ciętej riposty” (12 kwietnia), „Walcz o własne marzenia” (18 czerwca) czy „Sam sobie szefem” (24 czerwca).

Z e-booków dostępnych już wkrótce warto wymienić „Imperium Google”, „Frustracja – zawodowy zabójca”, „Jak zdobyć klientów w internecie”, „Negocjacje handlowe” i „E-mailing in English”.

Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »