Dom » Wnętrza

Eko design

Eko design
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesna architektura wnętrz coraz częściej poszukuje rozwiązań, w których funkcjonalność łączy się z prostym, pozbawionym wyrafinowanych akcentów, zdobnictwem.

Estetyka ekologicznego designu wydobywa piękno z naturalnych materiałów i tworzyw. Jej nieodzownym elementem jest silnie zaakcentowana obecność drewna.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Drzwi Lido z nowej oferty INVADO, wyróżnia wysokiej jakości okleina dekoracyjna, o fakturze odwzorowującej oryginalne usłojenie drzewa. Ich szlachetną, prostą formę łagodzą delikatne, aluminiowe intarsje. Dostępne są w szerokiej gamie intensywnych barw orzecha, wiśni i olchy lub łagodnych, pastelowych odcieni. Brak przeszkleń pomaga stworzyć atmosferę wyciszenia i relaksu, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się w gabinecie, łazience lub sypialni.  

Lido

Producent: Invado

Cena: od 450 PLN brutto

Więcej informacji na www.invado.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »