Dom » Wnętrza

Elegancja w minimalistycznej formie - nowa kolekcja TECNIQ marki Paradyż

Elegancja w minimalistycznej formie - nowa kolekcja TECNIQ marki Paradyż
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Paradyż, inspirując się typologią i kolorystyką surowego betonu rozszerzyła ofertę o nową kolekcję płytek gresowych – TECNIQ. Składa się ona aż z 78 elementów!

Unikalna estetyka - uniwersalny charakter
Kolekcja TECNIQ, czyli harmonijne połączenie ponadczasowej kolorystyki
i wysokich parametrów użytkowych, to znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prostą, ale jednocześnie elegancką formę w pomieszczeniach. Dodatkowe efekty graficzne, uzyskane poprzez druk cyfrowy oraz zastosowanie specjalnych surowców ceramicznych, wzbogacają surowy charakter grafiki i wyróżniają ją w kategorii tego typu płytek, dodatkowo podnosząc parametry użytkowe. Kolekcja, dzięki swojej subtelnej estetyce, jest bardzo uniwersalna i znakomicie pasuje zarówno do łazienki, jak i przedpokoju czy salonu.

Design i jakość!
Płytki z kolekcji gresu szkliwionego TECNIQ mogą być wykorzystywane zarówno przy układaniu podłogi, jak i dekoracji ścian. Nowy produkt marki Paradyż dostępny w dwóch rodzajach wykończenia powierzchni (mat i półpoler) i aż w sześciu uzupełniających się wariantach kolorystycznych. Różnorodność formatów (44,8 x 89,8; 59,8 x 59,8; 29,8 x 59,8 cm) oraz doskonała jakość sprawiają, że kolekcja jest znakomitym rozwiązaniem do zaaranżowania powierzchni w budownictwie mieszkaniowym, ale także w obiektach użyteczności publicznej. Płytki z kolekcji TECNIQ są mrozoodporne, dzięki czemu bez problemu można je stosować także na zewnątrz.


Format podstawowy w cm: 29,8x59,8, 44,8x89,8 oraz 59,8x59,8
Elementy kolekcji: płytka podłogowa, dekoracje podłogowe, mozaika cięta, listwa
Kolorystyka: Bianco, Beige, Grys, Silver, Grafit, Nero
Przeznaczenie:  salon, taras, łazienka, kuchnia, balkon, elewacja, schody oraz hol
Do zastosowania: we wnętrzach i na zewnątrz
Cena brutto: płytka podłogowa 95,94 zł/m², dekoracje podłogowe 14,15 zł/szt., mozaika cięta 44,28 zł/szt., listwa  36,90 zł/szt
Inne cechy: antypoślizgowość, mrozoodporność, rektyfikacja krawędzi, tonalnośćRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dusińska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »