Technologie » Komputery

Epicor docenia swoich partnerów

Partnerzy Epicor wyróżnieni za wysokie wyniki sprzedaży oraz zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań producenta firmom z całego świata

Firma Epicor Software Corporation, światowy lider na rynku oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego, ogłosiła podczas corocznej konferencji sprzedażowej Epicor Ignite zwycięzców konkursu Epicor Global Channel Partner Awards. Zostali oni wybrani z uwagi na swój wkład w rozwój klientów oraz podnoszenie poziomu ich satysfakcji, jak również ze względu na zaangażowanie w sprzedaż rozwiązań Epicor.

„Gratuluję zwycięzcom konkursu Global Channel Partner Award” – powiedział Joe Cowan, prezes i dyrektor generalny firmy Epicor. „Doceniamy i wspieramy znaczącą rolę, jaką odgrywają nasi partnerzy w ciągłym rozwoju i sukcesie firmy. Rozwój społeczności naszych partnerów na całym świecie jest kluczową inicjatywą dla firmy Epicor, ponieważ wierzymy, że ich doświadczenie wspomaga w rozszerzeniu obecności naszych rozwiązań w kluczowych branżach i regionach geograficznych. To zaszczyt pracować z ponad 400 utalentowanymi partnerami, którzy prześcigają się w realizacji różnorodnych potrzeb klientów na całym świecie. Chcielibyśmy podziękować za ich zaangażowanie w sprzedaż rozwiązań Epicor” – dodał.

Najbardziej uhonorowana została firma Precise Business Solutions, która otrzymała tytuł „Globalnego Partnera Roku”, za bycie „Najbardziej Dochodowym Producentem” dostarczającym  rozwiązania Epicor, który zapewnia usługi wdrożeniowe i wsparcie klientów na całym świecie oraz w wielu branżach. Ponadto, firma Precise Business Solutions otrzymała wyróżnienie „Największa Transakcja” w regionie Azji i Pacyfiku. 
Nagrody „Partner Roku” w rejonie Europa, Środkowy Wschód i Afryka (EMEA) zostały wręczone firmom:  Aspera Solutions („Najbardziej Dochodowy Sprzedawca”), ASP Business Intelligence („Największa Transakcja”) oraz firmie IS Informatics („Debiutant Roku”).

Sieć Partnerów Epicor Inspired
Sieć Partnerów Epicor Inspired stanowi wsparcie dla partnerów dążących do zapewnienia wysokiego poziomu satysfakcji klienta. Epicor oferuje kompleksowy program sprzedaży, marketingu i wsparcia, który umożliwia partnerom rozwój ich biznesu w kluczowych branżach – produkcji, dystrybucji, handlu, hotelarstwie i usługach – poparty wielokrotnie nagradzanymi rozwiązaniami Epicor i profesjonalnymi usługami. Do Sieci Partnerów Epicor Inspired należy ponad 400 firm. Więcej informacji na temat tego programu można uzyskać wysyłając e-mail na adres: partnerinfo@epicor.com.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »