Technologie » Komputery

Epicor jednym z największych dostawców oprogramowania według Software Magazine

W rankingu Software Magazine Epicor znalazł się wśród 10 najszybciej rozwijających się firm IT o przychodach do 1 mld dol. Dostawca ERP został także zakwalifikowany do grona największych graczy rynku oprogramowania.Epicor Software Corporation, wiodący dostawca oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych znalazł się wśród 20 proc. największych firm software’owych w rankingu Software 500 List. Tak wysoką pozycję producent zawdzięcza uzyskanym w 2011 wynikom finansowym. W ubiegłym roku firma wygenerowała dochód ze sprzedaży oprogramowania i usług o wartości, 762,9 mln dol. Epicor został również doceniony za tempo wzrostu. Uplasował się na na 4 pozycji najszybciej rosnących firm o przychodach od 100 mln do 1 mld dol. Wyniki tegorocznej listy Software 500 opublikowano we wrześniowym wydaniu Software Magazine 
i na witrynie www.softwaremag.com. 
„Wyróżnienie Software Magazine to dla nas ogromny zaszczyt. Tym bardziej, że tytuł jednego 
z największych na świecie dostawców oprogramowania udało nam się osiągnąć po raz kolejny. Gratuluję czterem tysiącom naszych pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu w dostarczanie klientom z całego świata innowacyjnych i przełomowych rozwiązań technologicznych, uzyskujemy tak satysfakcjonujące wyniki” – powiedział Pervez Qureshi, prezes i dyrektor generalny firmy Epicor.
Lista Software 500 to oparty na przychodach ranking globalnych dostawców oprogramowania i usług, przeznaczony dla średnich i dużych przedsiębiorstw, ich personelu IT, twórców oprogramowania oraz dyrektorów biznesowych zaangażowanych w nabywanie oprogramowania i usług.
„Najnowsza ranking Software 500 List pokazuje, że branża oprogramowania i usług znajduje się w fazie rozwoju. Jej przychody za 2011 r. wyniosły 643,6 mld dol., co stanowi wzrost o około 19 proc. 
w porównaniu z ubiegłorocznymi danymi— powiedział John P. Desmond, redaktor Software Magazine. — Software 500 List dostarcza nie tylko wiedzę o kondycji branży, ale także informacje o wiarygodności producentów. Stanowi przewodnik biznesowy i pomaga dyrektorom, starszym menedżerom IT oraz personelowi IT w wyborze partnerów biznesowych. Internetowa wersja listy, która niebawem ukaże się 
na stronie softwaremag.com, zawiera opcje przeszukiwana według kategorii, co tworzy widok katalogu oprogramowania korporacyjnego online” – wyjaśnił Desmond.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »