Technologie » Komputery

Epicor Outsourcing dla producenta herbaty Tetley

Epicor zakończył wdrożenie dla Tata Global Beverages tylko w 3,5 miesiąca.

Epicor Software Corporation (NASDAQ: EPIC), dostawca zintegrowanych aplikacji dla średnich przedsiębiorstw oraz oddziałów firm z listy Global 1000, zakończył projekt outsourcingowy w Tata Global Beverages Polska będącej producentem i dystrybutorem herbat Tetley oraz Vitax.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wdrożenie polegało na przeniesieniu istniejącej instalacji i dopasowaniu jej do potrzeb firmy poprzez utworzenie licznych customizacji, interfejsów oraz raportów. W ramach projektu, Epicor świadczy zdalne usługi administracji serwerów i zarządzania aplikacjami ERP. Projekt zajął jedynie trzy i pół miesiąca.

Tata Global Beverages Polska korzysta z rozwiązania ERP Epicora. Obejmuje ono kluczowe dla firmy obszary związane z finansami, logistyką, kontrolą jakości i komunikacją z sieciami handlowymi. Firmę Tata Global Beverages Polska obsługuje Centrum Operacyjne Epicor Outsourcing z siedzibą w Bratysławie, w którym pracują polskojęzyczni konsultanci. Dział Epicor Outsourcing administruje serwerem należącym do Tata Global Beverages Ltd. i odpowiada za aktualizacje systemu ERP, zarządzanie uprawnieniami, tworzenie kopii bezpieczeństwa i codzienne wsparcie użytkowników.

„Rozwiązanie ERP firmy Epicor wspiera na co dzień obszary istotne dla działalności Tata Global Beverages Polska. Dzięki temu rozwiązaniu, sprawnie zarządzamy m.in. terminami przydatności i kontrolą partii produktów. Innym ważnym obszarem, w którym wspiera nas system ERP jest prognozowanie i zarządzanie cyklami dostaw, które w naszej branży są szczególnie istotne ze względu na zmiany cen surowców i związaną z tym konieczność planowania popytu z odpowiednim wyprzedzeniem. Jesteśmy zadowoleni z rozwiązania Epicor, więc w przypadku projektu outsourcingowego naturalny wybór padł na Epicor Outsourcing. Dość skomplikowane wdrożenie, wymagające dużych nakładów pracy związanych m.in. z customizacjami, w naszej opinii przebiegało płynnie i sprawnie. Świadczy o tym fakt, że zajęło ono tylko trzy i pół miesiąca. Chciałbym szczególnie wyróżnić wysoki poziom współpracy konsultantów z firmy Epicor z naszymi dostawcami logistycznymi oraz sprawne opracowanie interfejsu dla magazynów.” – powiedział Piotr Stępień, Dyrektor Finansowy w Tata Global Beverages Polska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ITBC_Com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »