Technologie » AGD - RTV

Epson na IFA 2012: nowe projektory do kina domowego i dla graczy

Wszystkich odwiedzających targi IFA 2012 odbywające się w Berlinie w dniach 31.08 – 5.09.2012 zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Epson hala 21 stoisko 103.

Firma zapowiada premierę, co najmniej 4 nowych projektorów wykorzystujących technologię 3LCD.

Będą to zarówno projektory full HD 3D dla najbardziej wymagających miłośników kina domowego jak i projektory dla miłośników gier komputerowych. Szczegóły będziemy rozsyłać po premierze.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska targowego, gdzie będzie można obejrzeć nowe produkty ale i porozmawiać z przedstawicielami firmy bezpośrednio z centrali w Japonii jak i z Karolem Andruszkiewiczem, odpowiedzialnym za projektory w polskim oddziale Epson Europe.

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050- http://eco.epson.com

Dodatkowych informacji udzielają:

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                              

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »