Technologie » Komputery

ERP w biznesie to już nie przywilej, a konieczność

ERP w biznesie to już nie przywilej, a konieczność
Zobacz więcej zdjęć »
Systemy ERP do tej pory zarezerwowane były dla międzynarodowych korporacji i dużych firm, jednak w dobie coraz bardziej złożonych procesów zarządzania biznesem, stały się niezbędnym narzędziem także dla średniej wielkości przedsiębiorstw.

 Jedno jest pewne - z oprogramowaniem ERP każda firma, niezależnie od sektora gospodarki, w którym działa może więcej.

 Zarządzanie firmą, czyli koordynacja wszystkich procesów jakie w niej zachodzą, nie jest zadaniem łatwym. Obecnie jednym z podstawowych rozwiązań są systemy ERP, które usprawniają funkcjonowanie firmy niemal w każdym obszarze, łącząc wszystkie działy w sieć informacji. Przedsiębiorstwa, które już posiadają takie oprogramowanie, podkreślają, że jest ono nieodzownym elementem biznesu, co potwierdza ankieta przeprowadzona przez magazyn Control Engineering Polska we wrześniu 2017 roku. Aż 55% respondentów przyznało, że systemy ERP są stosowane w ich przedsiębiorstwach. Natomiast co dziesiąty ankietowany zapowiedział, że w najbliższym czasie w jego firmie jest planowane wdrożenie ERP.

Czytaj całość artykułu tutaj: Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »