Kultura, sztuka » Muzyka

ESKA TV teraz również w pakiecie podstawowym TP

ESKA TV teraz również w pakiecie podstawowym TP
Zobacz więcej zdjęć »
Już od 18 października 2010 r. kanał muzyczny ESKA TV można obejrzeć w telewizji TP. Fani muzyki rozrywkowej będą ją mogli oglądać zarówno w technologii IPTV, jak i satelitarnej.

Eska TV to projekt Grupy Mediowej Time, do której należą także stacje radiowe: Eska, Eska Rock, HIT FM, VOX, WAWA. Kanał skierowany jest głównie do młodych widzów, zainteresowanych muzyką rozrywkową, a także plotkami ze świata show - businessu.

 Szeroki wybór audycji telewizyjnych w ESKA TV pozwala być na bieżąco nie tylko ze światem muzyki, ale także filmu, a nawet gier komputerowych. Program EskoBus pozwoli nam poznać  najskrytsze tajemnice gwiazd, Wazzzup przybliży najświeższe wydarzenia z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, a znany z anteny Radia Eska Rock Poranny W-F z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim w rolach głównych pozwoli z uśmiechem zacząć dzień.  Swoje programy w ESKA TV prowadzą także popularni d-je Radia ESKA, m.in. Jankes, Puotecka, czy Kinga Zdrojewska.

Stacja ESKA TV regularnie poszerza krąg swoich odbiorców, pojawiając się na kolejnych platformach telewizyjnych. Kanał znajduje się już w ofercie m.in. telewizji DialogMedia, Toya, Vectra, Telewizji Cyfrowej UPC oraz  innych telewizji kablowych o zasięgu regionalnym i lokalnym. Od 18 października także posiadacze telewizji TP będą mogli bawić się przy najnowszych hitach polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Pakiet podstawowy telewizji TP to ponad 35 kanałów o różnej tematyce, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz kanałów informacyjnych, są tam także programy tematyczne, religijne, a także muzyczne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.gorska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »