Firma » Biznes

Etisoft dostarczy etykiety na produkty Sanofi

Etisoft, producent i dostawca etykiet, elementów funkcyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań inżynierskich dla Przemysłu 4.0, został dostawcą etykiet do Sanofi, jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie.

Etisoft dostarczy etykiety na produkty Sanofi!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Etisoft, producent i dostawca etykiet, elementów funkcyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań inżynierskich dla Przemysłu 4.0, został dostawcą etykiet do Sanofi, jednej z  największych firm farmaceutycznych na świecie.

Etisoft, po trwających niemal rok negocjacjach, został wybrany w globalnym przetargu na dostawcę do europejskich fabryk koncernu kilka rodzajów etykiet na opakowania leków oraz aplikowanych bezpośrednio na produkt. W kilkuetapowym przetargu uczestniczyło 180 firm z całego świata. Ze strony Etisoft przetarg koordynował Etisoft Węgry, wspierany przez ekspertów firmy z działów technologii i jakości z centrali firmy w Gliwicach. Sanofi to kolejna firma farmaceutyczna w portfolio odbiorców produktów Etisoft.

Doświadczenie i wiedza ekspercka w doborze rozwiązań mających na celu znakowanie produktów na liniach produkcyjnych, znajomość najnowszych trendów jakościowych i wymagań logistycznych, które budowaliśmy przez lata z producentami topowych światowych marek sprawiły, że przeszliśmy kilkuetapowy etap przetargowy i otrzymaliśmy nominację na dostawy etykiet do kilku zakładów zlokalizowanych na terenie Europy – podkreśla Marcin Kosicki, dyrektor poznańskiego oddziału Etisoft, jeden z uczestników negocjacji i dodaje. – Nie udałoby się osiągnąć tego sukcesu, gdyby nie zaangażowanie całego zespołu dedykowanego do tego projektu.

Zostaliśmy docenieni jako ekspert w produkcji etykiet dla wielu branż, w tym dla wymagającej branży farmaceutycznej; firma z doświadczeniem w doborze właściwych rozwiązań. Etisoft oprócz produkcji standardowych etykiet specjalizuje się również w dostarczaniu rozwiązań specjalistycznych. Jest bowiem pomysłodawcą autorskiego systemu etiCALLS dla farmacji, laboratoriów czy centrów krwiodawstwa – dodaje Orsi Bajusz, dyrektor Etisoft Węgry.

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Ma 112 zakładów produkcyjnych w 41 krajach świata, zatrudnia ponad 100 tys. pracowników.

Etisoft to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem, producent etykiet samoprzylepnych, dostawca urządzeń AutoID, systemów aplikujących etykiety, rozwiązań RFID, systemów wizyjnych oraz systemów intralogistycznych opartych o wózki AGV. W centrali w Gliwicach zatrudnia ponad 400 osób, ma osiem oddziałów w Polsce i za granicą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karo21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »