Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

EVELINE COSMETICS sponsorem MTV Pożegnanie Lata 2012

EVELINE COSMETICS sponsorem MTV Pożegnanie Lata 2012
Zobacz więcej zdjęć »
23 sierpnia w warszawskim klubie H2O można było zobaczyć logo Eveline Cosmetics, marki kosmetycznej znanej i cenionej w ponad 70 krajach świata. Już po raz kolejny ten największy polski producent kosmetyków uczestniczy w sponsorowaniu wydarzeń kulturalnych.

Tym razem Eveline Cosmetics była jednym ze sponsorów imprezy MTV Pożegnanie Lata 2012 – wieczoru muzycznego  zorganizowanego przez telewizję MTV oraz sieć MTV Mobile. To jedno z niestandardowych działań, w które firma zaangażowała się w ciągu kilku ostatnich miesięcy. 
Podczas wieczoru można było zobaczyć gwiazdy sceny muzycznej i osoby z pierwszych stron gazet. Firma Eveline Cosmetics zaprezentowała przybyłym gościom swe produkty w specjalnie przygotowanych kosmetycznych niespodziankach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowości kosmetyczne, prezentowane przez hostessy.
Wśród obecnych gwiazd byli m.in. Marina Łuczenko, Ewa Farna, Iwona Węgrowska, Doda z Dżagą i Błażejem Szychowskim, Michał Szpak, Magda Femme, Candy Girl, Ewa Wojtasik i Tomasz Lubert, Ola Szwed, Michał Lesień, Mandaryna.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »