Technologie » Komputery

F5 wprowadza nową usługę bezpieczeństwa, opartą na modelu „chmury”

F5 Networks uruchomił nową, dostępną w modelu „chmury” usługę, która chroni przed atakami na aplikacje internetowe oraz zapewnia zgodność pomiędzy dynamicznie zmieniającymi się środowiskami centrów danych i chmury.

Rozwiązanie hybrydowe Silverline zapewnia szybką implementację firewalla aplikacyjnego (Web Application Firewall – WAF) oraz ujednolicone, łatwo skalowalne polityki dotyczące jego wdrożenia. Usługa oferuje także całodobowe wsparcie ekspertów bezpieczeństwa F5 oraz możliwość skorzystania z zasobów Centrum Bezpieczeństwa (SOC – Security Operations Center).

WAF stanowi najnowszy dodatek do opartej na chmurze platformy usług Silverline i oparty został na wielokrotnie nagradzanej technologii BIG-IP Application Security Manager. F5 dostarcza wiodące na rynku usługi WAF przeznaczone do użytku wewnątrz organizacji, jak i oferowane w modelu subskrypcji „w chmurze”. Łatwe do wdrożenia rozwiązanie WAF pozwala organizacjom na bezpieczne korzystanie z zasobów „w chmurze”, jednocześnie chroniąc aplikacje i dane przed coraz bardziej wyrafinowanymi atakami i zagrożeniami.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.magazynit.pl/rynek-it/f5-wprowadza-nowa-usluge-bezpieczenstwa-oparta.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »